آموزش دانلود مقاله ISI

آموزش دانلود مقاله ISI

دانلود مقاله ISI

آموزش دانلود مقاله ISI

آموزش دانلود مقاله ISI _یکی از دغدغه های اصلی دانشجویانی که میخواهند مقاله ارائه کنند نداشتن یک منبع معتبر برای آشنایی با مقالات میباشد به همین منظور  در این بخش سایت های معتبری که مقالات ISI ارائه میکنند برای شما گرد آوری کرده است

از مشکلات عمده دانشجویانی که میخواهند مقاله ارائه کنند این است که نمیدانند از کجا شروع کنندو یا از چه کسانی کمک بخواهند پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به نگارش چندین مقاله معتبر را مطالعه فرمایید این کار باعث میشود هم دید وسیع تری داشه باشید و هم با قالب و ترتیب مقاله نویسی آشنا شوید سایت هایی همچون IEEE و sciencedirect مهمترین سایت هایی هستند که اکثر دانشجویان ارشد و دکتری از مقالات ISI آن به عنوان مرجع استفاده می کنند.

اما محدودیت های زیادی در دانلود برخی مقالات ISI وجود دارد، از جمله اینکه بسیاری از مقالات معتبر ISI پولی هستند و دسترسی به آنها تنها از طریق واریز هزینه امکان پذیر است. اما مسلما دانشجویان بخصوص آنهایی که در حال نوشتن پایان نامه هستند، به تعداد مقالات بیشتری نیاز دارد و برای آنها مقرون به صرفه نخواهد بود که بابت هر مقاله، هزینه پرداخت کنند.
در ادامه چند سایت برای شما معرفی می کنیم که می توانید به راحتی مقالات ISI را از آنجا دانلود کنید. ابته سایت به منظور دستیابی آسان به مقالات چندین مقاله از هر گرایش و رشته برای شما انتخاب کرده است میتوانید به صورت رایگان این مقالات را همرا با ترجمه دانلود کرده و مطالعه نمایید.

سایت های ارائه دهنده مقالات ISI

  •  link.springer.com
  • www.elsevier.com
  • eu.wiley.com
  • www.ieee.org
  • و…
مطب پیشنهادی :
قبل از نگارش پایان نامه این نکات را باید رعایت کنید؟

در ادامه چند سایت به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید به راحتی مقالات ISI را از آنجا دانلود نمایید.البته ممکن است برخی از منابع فیلتر باشند با استفاده از فیلتر شکن میتوانید به منابع دسترسی پیداکنید.

دانلود مقاله ISI از سایت‌ های paperdl

به منظور دسترسی به محتوای این سایت شما ابتدا باید به آدرس www.paper.paperdl.com مراجعه فرمایید و سپس ردر این سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید در حین ثبت نام شما باید username & password وانتخاب کنید تا هر وقت که بخواهید وارد سایت شوید بعد از وارد کردن username & password وارد صفحه شوید بعد از ورود به این صفحه لینک مقاله ای را که میخواهید دانلود کنید را وارد نمایید برای یافتن لینک دانلود مقاله مد نظر، مقاله را در گوگل اسکولار یا مثلا سایت ieee جستجو و لینک را کپی نمایید.

مطب پیشنهادی :
نکات گام آخر تدوین پایان نامه

در صفحه سایت، آدرس را paste نمایید.Transload file کلیک و صبر کنید تا بارگذاری شود سپس فایل را دانلود کنید.این سایت در هر 30ساعت فقط 2 مقاله به شما می دهد اما با Ip دانشگاه هر 8 ساعت 3 مقاله می توانید دانلود نمایید

.قابل ذکر است که این سایت در حال حاضر فیلتر میباشد و شما با استفاده از فیلتر شنکن میتوانید به مقالات دسترسی داشته باشید.

دانلود مقاله ISI از سایت روسی libgen.org

این سایت روسی کمیت و کیفیت سایت های ذکر شده پیشین را ندارد اما اگر سایت های قبلی فیلتر یا پولی گردد می توانید از این سایت استفاده نمایید. در این سایت نیازی به وارد کردن لینک مقاله ندارید و نام مقاله یا نوشتن اسم مشابه آن کافی است و در صورت موجود بودن در بانک مقالات می توانید آن را دانلود نمایید.

دانلود مقاله ISI از سایت booksc.org

سایت www.booksc.org هم کیفیت و کمیت سایت های پیشین را ندارد ولی تعداد مقاله زیادی را به شما می دهد. با این سایت دسترسی محدود به 20 مقاله را در روز دارید. در این سایت هم نیاز به وارد کردن لینک مقاله نیست و با اسم مقاله می توانید دانلود انجام دهید. برای دانلود مقاله اگر می خواهید دقیقا همان مقاله برای شما جستجو شود، باید تیک قسمت exact matching را فعال کنید. اگر تیک نزنید، تمام مقالاتی که اسم مورد نظر شما است را نمایش می دهد.

مطب پیشنهادی :
مجلات علمی و پژوهشی رشته فقه و حقوق | مجلات علمی و ترویجی فقه و حقوق

 

ایزی تز مرکز مشاوره انجام رساله دکتری و پایان نامه دکتری در ایران | برندی برتر در زمینه خدمات پایان نامه

انجام پایان نامه ارشد : 09199631325

انجام پایان نامه دکتری : 09199631325

اکسپت مقاله علمی پژوهشی : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید