ارسال مقاله به کنفرانس | گرفتن پذیرش 100 درصد تضمینی در کمتر از 7 روز

ارسال مقاله به کنفرانس | گرفتن پذیرش 100 درصد تضمینی در کمتر از 7 روز

ارسال مقاله به کنفرانس

ارسال مقاله به کنفرانس | گرفتن پذیرش 100 درصد تضمینی در کمتر از 7 روز :

برای ارسال مقاله خود به کنفرانس ها می توانید از طریق همین سایت بدون نیاز به عضویت، سفارش خود را ارسال کرده و یا از طریق اطلاعات تماس موسسه اقدام نمایید.

ارائه مقاله به کنفرانسهای علمی پژوهشی وبین اللملی

پژوهشگرانی که علاقه مند به ارائه مقالات خود در کنفرانسهای معتبر علمی پژوهشی داخل کشور وبین اللملی می باشند، می توانند به روش زیر اقدام فرمایند:

  1. ابتدا از طریق تقویم کنفرانسهای کشور و یا بانک اطلاعاتی گردهمایی های ایران کنفرانسی که در ارتباط با رشته مورد نظر شما می باشد و در آینده برگزار خواهد شد را جستجو نمایید. ممکن است در اطلاعات ثبت شده برای کنفرانس، تاریخ پذیرش مقالات گذشته باشد، ولی برای اطمینان هم وبسایت کنفرانس را مجددا کنترل فرمایید و یا در صورت لزوم به صورت تلفنی از دبیرخانه در زمینه تاریخ پذیرش مقالات اطمینان حاصل فرمایید.
  2. در مرحله بعد، بر اساس سیاست پذیرش مقاله هر کنفرانس، باید خلاصه مقاله خود به تعداد کلمات 1000الی 2500کلمه و یا اصل مقاله را از طریقی که توسط دبیرخانه اعلام شده است به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایید. برخی از کنفرانسها، ابتدا چکیده مقاله را پذیرش می نمایند و پس از داوری اولیه، اصل مقالات را جهت داوری نهایی دریافت میکنند. لذا باید در این زمینه دستورالعمل کنفرانس را مطالعه نمایید.
  3. برای تهیه اصل مقاله، حتما باید فرمت مقاله ای که توسط دبیرخانه معرفی شده است را دقیقا مطالعه نموده و مقاله خود را از هر نظر مطابق فرمت مقالات تهیه نمایید. توجه نمایید که عدم همخوانی با فرمت کنفرانس، میتواند دلیل عمده عدم پذیرش مقالات باشد. لذا حتما باید استاندارد مقالات کنفرانس رعایت شده باشد.
  4. پس از داوری اولیه، نوع پذیرش مقاله شما (قطعی یا مشروط) به شما اعلام می شود که در حالت پذیرش مشروط، پذیرش مقاله شما منوط به اعمال اصلاحات ذکر شده توسط هیات داوران کنفرانس می باشد و در غیر این صورت مقاله شما پذیرفته نخواهد شد که این اصلاحات معمولا ویرایشی و مربوط به فرمت مقاله می باشند.
  5. درصورت پذیرش مقاله ارزشمندتان واریزی هزینه که معمولا از200.000تومان تا 550.000تومان میباشد.
  6. ارسال اکسپت مقاله بعد 24الی 48ساعت واریزی
مطب پیشنهادی :
اکسپت و چاپ مقاله | چگونه پذیرش مقاله ISI بگیریم؟

موسسه ایزی تز با داشتن کادری مجرب و خبره با سابقه کار طولانی در این زمینه در تمامی مراحل به صورت آنلاین همراه و پشتیبان شماست و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما دوستدارن علم و ادب می باشد.

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه مشاوره انجام پایان نامه دکترا و مشاوره انجام رساله دکترا و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

مشاوره پایان نامه دکتری : 09199631325

مشاوره مقاله دکتری: 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید

error: checked