استعلام پایان نامه در ایرانداک با ایزی تز

استعلام پایان نامه در ایرانداک | موسسه ایزی تز با همکاری بسیاری از نخبگان و پژوهشگران طی سال های متوالی در زمینه ی پژوهش های دانشگاهی ...

استعلام پایان نامه در ایرانداک با ایزی تز

موسسه ایزی تز با همکاری بسیاری از نخبگان و پژوهشگران طی سال های متوالی در زمینه ی پژوهش های دانشگاهی موفق به ثبت آمار بالایی از موضوعات جدید و به روز و استعلام دقیق پروپوزال و پایان نامه های دانشجویان در پژوهشگاه علوم و فناوری ایران شده است.

بسیاری از دانشجویان نحوه ی کار با سایت ایرانداک را نمیدانند کارشناسان موسسه ایزی تز در خدمت دانشجویان میباشند و در طی تایم های کاری پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند .نحوه ی استعلام پایان نامه در ایرانداک

مقاله ی زیر مراحل اخذ استعلام از ایرانداک را به صورت تصویری نشان میدهد .

مطب پیشنهادی :
انجام رساله آمار دکتری و انجام پایان نامه آمار دکترا

راهنمای تصویری نحوه استعلام پایان نامه در ایرانداک

درباره ایرانداک

«پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» (ایرانداک) بر پایه گاه‌شمار و همچنین نخستین سند در این زمینه، در یکم مهر ماه سال ۱۳۴۷ با نام فارسی «مرکز اسناد ایران» در برابر نام انگلیسی «Iranian Documentation Center» پایه‌گذاری شد و پیش از نام کنونی، با نام‌ «مرکز مدارک علمی ایران» در سال ۱۳۵۰، «مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران» در سال ۱۳۷۰، و «پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران» در سال ۱۳۸۴ نیز خوانده شد.

پژوهشگاه با نام کوتاه «ایرانداک» شناخته می‌شود. «داک»، کوته‌نوشت «doc» در «documentation» و در زبان فارسی به‌معنای «تکیه‌گاه» و «چوبی است که دیوار و در را بر آن محکم سازند». نام نمادین ایرانداک، «گنج دانش» است و شعار آن، «به‌ از گنج دانش به گیتی کجاست».

مطب پیشنهادی :
انجام پایان نامه برق کارشناسی ارشد و رساله دکترای در موسسه ایزی تز

مأموریت بنیادین ایرانداک بر پایه اساس‌نامه و برنامه استراتژیک آن؛ پژوهش، مدیریت اطلاعات علم و فناوری، آموزش، همکاری‌های پژوهشی و اطلاع‌رسانی، و پشتیبانی از سیاست‌گذاری علم و فناوری است که در سازمانی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات، و فناوری و زیر نظر هیئت امنا انجام می‌شود.

گروه متخصصان ایزی تز :

( اکسپت مقاله )

مشاوره انجام رساله دکترا و انجام رساله دکتری

انجام پایان نامه دکترا

مشاوره پایان نامه : 09199631325

مشاوره مقاله : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید