انجام انگیزه نامه یا SOP | نوشتن انگیزه نامه با قیمت مناسب

انجام انگیزه نامه یا SOP | نوشتن انگیزه نامه با قیمت مناسب

انجام انگیزه نامه یا SOP | نوشتن انگیزه نامه با قیمت مناسب

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید ابتدا یک دانشگاه را در نظر گرفته سپس رزومه خود را بعد از نوشتن انگیزه نامه (SOP) به دانشگاه مورد نظر ارسال کنید و دقیقا این انتهای کار شما برای پذیرش در دانشگاه مقصد می باشد. اما پیش از ان باید دانست که انگیزه نامه چیست؟

انجام انگیزه نامه (SOP) پروسه ای بسیار سخت و دشوار است زیرا یکی از اساسی ترین مرحله های اپلای محسوب میشود.  نکته حائز اهمیت آن است که دانشجویان انجام انگیزه نامه را بسیار ساده و مانند مقالات متداول دانشگاهی محسوب میکنند که این کار اشتباه است. همچنین انجام انگیزه نامه باید شخصی سازی شده و با وضعیت شما تطابق کامل داشته باشد.

نوشتن انگیزه نامه با قیمت مناسب

افرادی که هدف نوشتن انگیزه نامه خود را دارند با صورت کامل نسبت به دانشگاه های هدف اطلاعات بدست بیاورند تا بتوانند با شناخت دقیق از اساتید و طرز فکر انها، دلایل قانع کننده ای را در انگیزه نامه خود به منظور پذیرش شدن در دانشگاه بیاورند.

همچنین هنگام نوشتن انگیزه نامه سوالاتی ست که باید از خود پرسیده و به صورت غیر مستقیم در متن نوشتن انگیزه نامه به انها پاسخ دهید تا اساتید و داوران بعد از خواندن انها به صورت ناخوداگاه پاسخ سوالات خود را بگیرند. برخی از این سوالات را می توان به شرح زیر آورد:

  • چرا در این دانشگاه قصد تحصیل دارید؟
  • چرا خواستار تحصیل در این کشور هستید؟
  • قصد دارید تا پس از تحصیل چه کاری انجام دهید؟
  • و سوالات دیگر …

نوشتن انگیزه نامه باید فاقد هرگونه غلط املائی و دستور زبانی باشد، زیرا شما تنها با انجام انگیزه نامه می توانید خودتان به داوران بشناسانید.

سوای ریز نمرات و کارنامه تحصیلی که نشان دهنده سطح دانش و درجه علمی شما هستند، دانشجوی علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور باید بتواند اخلاق و شخصیت خود را به خوبی به داروان بشناساند؛ زیرا گاهی ممکن است یک دانشجو با نمرات پایین ولی انجام انگیزه نامه خوب، نسبت به داشنجویی با ریز نمرات بالا و انگیزه نامه ای بی محتوا، در اولویت پذیرش قرار بگیرد.

 

گروه متخصصان ایزی تز :

( اکسپت مقاله )

مشاوره انجام رساله دکترا و انجام رساله دکتری

انجام پایان نامه دکترا

مشاوره پایان نامه : 09199631325

مشاوره مقاله : 09353132500