انجام بیزینس پلن | انجام Business plan

انجام بیزینس پلن | انجام Business plan

انجام بیزینس پلن | انجام Business plan

انجام بیزینس پلن | انجام Business plan :

بیزینس پلن یه طرح پیشنهادی به منظور راه اندازی یک استارت آپ است که در چه محیطی، در چه موقعیتی، نحوه کسب در آمد و تامین اعتبار و نیروی انسانی را مدل سازی میکند. یک بیزینس پلن (Business plan) اماده مانند یک نقشه راه برای کسب و کار شما عمل میکنند و به قدرت تصمیم گیری برای رسیدن به اهداف و یک کسب و کار ایده آل کمک میکند

بیزینس پلن به منظور ارائه برای افرادی تنظیم میشود که در راه اندازی کسب و کار خود جدی، و به فکر ایده شغلی و یا برند خود هستند طراحی و نگارش میشود. اگر شما نیز در راه اندازی کسب و کار و اینده کاری خود جدی هستید یک بیزینس پلن تهیه کنید.

انجام Business plan

انجام بیزینس پلن (business plan) برای مدیران و کار آفرینان با قیمت مناسب با تحقیقات میدانی و ارائه امار ها انجام میشود.

در حقیقت شما دوستان گرامی با ثبت سفارش پروژه بیزینس پلن خود می توانید بازار را تحت کنترل گرفته و به سادگی هر چه تمام تر، رقیب های خود را با استفاده از طرح های بیزینس پلن خود از مسیر خارج کنید.

انجام بیزینس پلن با قیمت مناسب

انجام بیزینس پلن کار بسیار ساده ای است. با مطالعه گام به گام مطالب این صفحه، به شما ثابت خواهیم کرد که انجام Business plan که نتیجه مورد نظر شما را در بر دارد، چقدر می تواند اسان و سریع باشد. و البته نگران نباشید، حتما نیازی نیست تا در رشته حسابداری تحصیل کرده و یا شغل مرتبطی داشته باشید. مولفه های بیزینس پلن فارغ از اینکه شما به چه دلیل قصد نوشتن بیزینس پلن را دارید، چه بخواهید سود دهی خود را افزایش دهید و یا بخواهید از نتیجه دادن یک ایده مطمین شوید، انجام بیزینس پلن چند 6 مولفه اساسی دارد که باید به آنها پرداخته شود. در قسمت بعد به این 6 مولفه به صورت خلاصه وار و جزئی خواهیم پرداخت.

1- چکیده مدیریتی

چکیده مدیریتی پیش درآمدی بر انجام بیزینس پلن هست که در ابتدای بیزینس پلن می اید و در حالت معمول یک یا دو صفحه است. اکثریت چکیده مدیریتی در انجام بیزینس پلن را در اخر پلن میاورند ، هرچند …

2- فرصت ها

در بخش فرصت ها در انجام بیزینس پلن به سوالاتی مانند موارد زیر باید پاسخ داده شود:

  • دقیقا چه نوع خدماتی ارائه می کنید و چگونه مشکلات و نیاز های بازار را رفع میکنید.
  •  بازار هدف و سطح رقابت ها چگونه هستند؟

3- مرحله اجرایی

در مرحله اجرایی از انجام بیزینس پلن می بایست به این سوال :«چگونه فرصت های خود را به کسب و کار تبدیل می کنید؟» پاسخ دهید. این بخش بازاریابی و برنامه فروش، عملیاتی کردن ایده ها و نقاط عطف انجام بیزینس پلن شما را پوشش میدهد.

4- خلاصه فعالیت های شرکت و مدیریت

در مرحله اجرایی از انجام بیزینس پلن می بایست به این سوال :«چگونه فرصت های خود را به کسب و کار تبدیل می کنید؟» پاسخ دهید.
این بخش بازاریابی و برنامه فروش، عملیاتی کردن ایده ها و نقاط عطف انجام بیزینس پلن شما را پوشش میدهد.

5- برنامه ریزی مالی

انجام بیزینس پلن (Business plan) کامل بدون بررسی موانع و یا برنامه های مالی میسر نمیشود. ما می توانیم به شما بگوییم که با چه شرایطی شروع کنید و با چه شرایطی در انجام بیزینس پلن روبرو خواهید شد.

6- پیوست ها

اگر به فضای بیشتری برای بارگذاری تصویر محصولات خود و یا اطلاعات اضافه نیاز دارید، می توانید از این بخش حداکثر استفاده را ببرید. بخش پیوست ها را می توانید اطلاعات اضافی فایل ها یا مدیا ها را بارگذاری نمایید. از همین جهت نیز این قسمت، بسیار کاربردی و مفید است.

گروه متخصصان ایزی تز :

( اکسپت مقاله )

مشاوره انجام رساله دکترا و انجام رساله دکتری

انجام پایان نامه دکترا

مشاوره پایان نامه : 09199631325

مشاوره مقاله : 09353132500