انجام رساله دکتری مدیریت دولتی چقدر زمان و هزینه دارد؟

انجام رساله دکتری مدیریت دولتی چقدر زمان و هزینه دارد؟

مدیریت دولتی

مدیریت دولتی از جمله مهمترین گرایش های رشته مدیریت دولتی می باشد که با اصطلاح Public Administration نیز شناخته می شود. این رشته که از دهه 30 وارد ایران شده است همانگونه که از نامش پیداست در ارتباط با مدیریت در حوزه دولتی می باشد. این رشته در دو بخش کمی و کیفی با استفاده از علومی همچون آمار، ریاضی، اقتصاد، روانشناسی، تاریخ، جغرافیا، روانشناسی و سایر علوم سعی می کندتا مباحثی که در حوزه مدیریت امور اداری – دولتی مطرح هست را مورد نقد و بررسی قرار دهد.
رشته مدیریت دولتی در هفت گرایش توسعه منابع انسانی، طراحی سازمان‌های دولتی، بودجه و مالی عمومی، خط ‌مشی‌‌گذاری عمومی، مدیریت پیشرفته و توسعه شهری و روستایی، مدیریت تحول و مدیریت رفتار سازمانی قابل تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی می باشد.

انجام رساله دکتری مدیریت دولتی و انجام پایان نامه ارشد مدیریت دولتی

در دو بخش انجام رساله دکتری مدیریت دولتی و انجام پایان نامه ارشد مدیریت دولتی دانشجویان با استفاده از آنچه در دوران تحصیل خود آموخته اند سعی می کنند تا با به چالش کشیدن مسائل روز در حوزه مدیریت دولتی، راهکارهایی را جهت حل بحران های موجود و یا بهبود کیفیت خدمات ارائه نمایند.
جهت انجام رساله دکتری و پایان نامه ارشد میریت دولتی دانشجویان می توانند با استفاده از نکاتی که در بخش انتخاب موضوع به آن ها اشاره نموده ایم اقدام به انتخاب موضوع پایان نامه خود نمایند. در ادامه نیز چند موضوع جدید که مناسب برای انجام رساله دکتری و پایان نامه ارشد میریت دولتی می باشد ارائه شده است که دانشجویان می توانند از آن در انجام پایان نامه دکتری مدیریت و همچنین انجام پایان نامه ارشد خود استفاده نمایند.

موضوع جهت انجام رساله دکتری و پایان نامه ارشد مدیریت دولتی

انجام رساله دکتری و پایان نامه ارشد میریت دولتی با موضوعات زیر

– شناسایی روش هاي اثر بخش آموزش ، ترویج و پیاده سازي سبک رهبري اخلاقی به مدیران و مبتنی بر فرهنگ اسلامی
–  بررسی ابعاد مختلف رهبری اخلاقی مانند توانمندسازی و انگیزه و شخصیت رهبر و تاثیر آن بر سبک های مدیریتی .
– بررسی وجود رابطه میان رهبری اخلاقی و سایر متغیرهای رفتاری و یا سازمانی از جمله رضایت شغلی ، انگیزش ، سالم سازی روانی محیط کار ، بهره وری ، ارتقای شغلی و …
–  مطالعه شیوه تقویت تعهد سازماني کارکنان و رهبری اخلاقی مدیران .با دیگر متغیرها همچون  نوع نگاه مدیران ، استفاده بهینه از سیستم پاداش و  …
– بررسی عوامل بازدارنده استفاده از خدمات بانکداری آنلاین
–  نقش تبلیغات و استفاده از خدمات بانکداری آنلاین
–  استفاده مشتریان و رضایت ایشان از خدمات بانکداری آنلاین یک مقایسه تطبیقی بین بانک های دولتی و خصوصی
– مقایسه مولفه‌های تعهد عاطفی و رضایت شغلی در سازمان‌های دولتی و خصوصی
– بررسی انواع انگیزش ها و نقش آنها در توسعه برنامه های بهبود کیفیت

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره در زمینه انجام رساله دکتری و پایان نامه ارشد میریت دولتی با ما در ارتباط باشید.

 

گروه متخصصان ایزی تز :

( اکسپت مقاله )

مشاوره انجام رساله دکترا و انجام رساله دکتری

انجام پایان نامه دکترا

مشاوره پایان نامه : 09199631325

مشاوره مقاله : 09353132500