انجام پیش پروپوزال دکترا و ارشد در موسسه ایزی تز

انجام پیش پروپوزال دکترا و ارشد در موسسه ایزی تز
پیش پروپوزال یا دفاع عنوان اولین مرحله از فرآیند نگارش پایان نامه است. پس از اینکه دانشجو تحت هدایت استاد راهنما و مشاور عنوان پایان نامه خود را انتخاب کرد، حال نوبت دفاع از عنوان در جلسه شورای پژوهشی دانشکده است. این مرحله را نگارش پیش پروپوزال می گویند. در این مرحله دانشجو بایستی اثبات کند که موضوع انتخابی وی قابل اجرا است و عملی است. بنابراین مطالب زیر را تهیه کرده و برای دفاع از آن آماده می شود:

۱- عنوان پایان نامه
۲- معرفی موضوع (مقدمه)
۳- اهداف پژوهش
۴- سئوالات یا فرضیه های پژوهش
۵- روش کار و ابزار پژوهش
۶- روایایی و پایایی ابزار پژوهش
۷- طریقه تجزیه و تحلیل آماری داده ها
۸- متغیرهای مطالعه

هر یک از این بخش ها در یک یا دو پاراگراف و به طور مختصر بیان می شود. دانشجو در این متون تنها اثبات می کند که این موضوع عملی بوده و نتایج آن قابل استفاده است. حجم پیش پروپوزال و همچنین سرفصل های پیش پروپوزال با توجه به دانشگاه متغیر است، ولی در مجموع پیش پروپوزال بایستی مختصر و مفید و در دو یا سه صفحه (۱۵۰۰-۲۰۰۰ کلمه) تهیه شود. جریان مطلب و اهمیت مطالب بایستی به شکلی باشد که شورای پژوهشی را قانع کند.

مطب پیشنهادی :
پیش پروپوزال | انجام پیش پروپوزال | مشاوره پیش پروپوزال | مشاوره در انجام پیش پروپوزال دکترا

محققان ایزی تز آمادگی دارند در مسیر انتخاب عنوان، نگارش پیش پروپوزال به شما کمک کنند. کافی است سفارش تهیه عنوان تحقیق یا سفارش نگارش پیش پروپوزال خود را ثبت کنید و به کمک محققان ایزی تز پیش پروپوزال خود را تدوین کنید. برای ثبت سفارش عنوان پایان نامه و پیش پروپوزال ابتدا در سایت ایزی تز ثبت نام کنید. پس از تایید ایمیل و تعیین رمزعبور خود، وارد کنترل پنل کاربری خود شده و سفارش خود را ثبت کنید. اگر تایپ نیازها در بخش شرح سفارش مشکل است، می توانید نیاز خود را روی یک برگه کاغذ شرح داده و عکس آن را برای اپراتورهای ایزی تز ارسال نمایید. نکات زیر در سفارش پیش پروپوزال بایستی مشخص باشد:

۱- رشته تحصیلی
۲- نام دانشگاه
۳- فیلد مورد علاقه تحقیق
۴- عنوان خام (شامل یک یا دو کلمه)
۵- ابزار پژوهش (آیا ابزار پژوهش دارید یا محققان ایزی تز برای شما تهیه کنند)

برای تکمیل سفارش و نگارش پیش پروپوزال حرفه ای و دقیق، از طریق تماس خصوصی کنترل پنل، مرتب با شما تماس گرفته می شود و در جریان امور قرار خواهید گرفت. بنابراین اگر زمان کافی برای نوشتن پیش پروپوزال ندارید، اگر حامله هستید، بچه کوچک دارید، کارمند یک اداره یا بیمارستان شلوغ هستید، به ایزی تز بپیوندید و یکی از محققان ایزی تز را به دستیار خود تبدیل کنید و کارهای نگارشی و تدوین و تایپ را به محقق دستیار خود بسپارید.

مطب پیشنهادی :
پیش پروپوزال آکادمیک دانشگاهی | مشاوره در انجام پیش پروپوزال آکادمیک دانشگاهی

 

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه مشاوره انجام پایان نامه دکترا و مشاوره انجام رساله دکترا و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

مشاوره پایان نامه دکتری : 09199631325

مشاوره مقاله دکتری: 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید

error: checked