روش تشخیص مواد شیمیایی اصل از تقلبی | تشخیص سیگما آلدریچ و مرک آلمان تقلبی از اصلی

روش تشخیص مواد شیمیایی اصل از تقلبی

روش تشخیص مواد شیمیایی اصل از تقلبی | تشخیص سیگما آلدریچ و مرک آلمان تقلبی از اصلی

روش تشخیص مواد شیمیایی اصل از تقلبی | تشخیص سیگما آلدریچ و مرک آلمان تقلبی از اصلی :

روش تشخیص مواد شیمیایی اصل از تقلبی

 در بازار داخل ایران معروف ترین و معتبر ترین برند های شناخته شده مواد آزمایشگاهی شامل مرک merck آلمان  و سیگما آلدریچ امریکا sigma aldrich می باشند که متاسفانه در سال های اخیر با تسهیل روند واردات کالاهای بی کیفیت ساخت چین ، سهم زیادی از بازار داخل کشور به مواد تقلبی و با کیفیت و خلوص پایین تعلق گرفته است. توجه به بسته بندی کالا:در گذشته روش هایی بر اساس شکل ظاهری و بسته بندی و مشخصات درج شده روی محصول نیز مطرح بود که امروزه با بالا رفتن کیفیت بسته بندی و چاپ لیبل مواد آزمایشگاهی تقلبی ، دیگر اینگونه روش ها چندان کارا نمی باشد.چک کردن لات نامبر (Lot Number) در سایت شرکت تولید کننده ماده شیمیایی به سایت کمپانی تولید کننده مراجعه کنید و بمنظور دریافت برگه آنایز ماده شمیایی ، شماره لات نامبر (Lot Number) را در قسمت مربوطه وارد کنید. حال می بایست برگه آنالیز ماده را مشاهده کنید.درصورتیکه شماره وارد شده صحیح نباشد ؛ سیستم جستجوی سایت اعلام می کندقیمت کالا:اعلام قیمت پایین نامتعارف توسط فروشنده ای خاص نسب به قیمت معمول بازار ، می تواند دلیل دیگری بر اصل نبودن ماده شیمیایی باشد آزمودن نمونه کمی از ماده بمنظور سنجش درصد خلوص:اما بهترین روش برای تشخیص مواد اصل وارداتی با استاندارد اروپا و امریکا آزمودن نمونه کمی از ماده در آزمایشگاه و سنجش درصد خلوص ماده است.

—–

ما در کنار هموطنانمان ایستاده ایم

فروش موادشیمیایی در این روزها که مردم  در گیری مریضی شده اند برای جامعه کار بسیاری ضرروی و مهم بوده، با رسیدن مواد اولیه شیمیایی به تولید کنند های شوینده و زدعفونی کننده باعث کمک به بهداشت  عمومی و کنترل هر چه بیشتر بیماری می کند، فروش مواد شیمیایی سیگما ایران در این راستا با توجه به شرایط پیش آمده موادشیمیایی را به قیمت زیر بازار جهت استفاده هر چه بیشتر تولیده کننده و جلو گیری از افزایش قیمت این مواد شیمیایی دست همت گشوده و به یاری انها شتافته است.

مواد شیمیایی سیگما ایران  در این روز ها قیمت فروش موادشیمیایی مورد نیاز تولیدی ها را کاهش داد و در  حد توان خود در کنار مردم کشور خود ایستاده است و ما به خود افتخار می کنیم که اینگونه در کنار شما هستیم.

با تشکر

 مواد شیمیایی سیگما ایران

مواد شیمیایی دو روی یک سکه

مواد شیمیایی امروز نقش بزرگ اقتصادی داشته و در زمینه های مختلف از جمله غذا دار و پوشاک کار برد بسیاری دارد.  در هر کجا که هستیم به طور مداوم به ارتباطات با این مواد شیمیایی هستیم. از راه دور و نزدیک ، مثل بنزین مثل تولید کنند ها برق که از موادشیمیایی جهت سوخت ساز و گردش و کار استفاده می شود. بسیاری از تغییراتی که در دنیای طبیعی پیرامون خود مشاهده می کنیم در واقع ناشی از واکنش های موادشیمیایی هستند ، مانند تغییر رنگ برگ ها و رشد یک گل.

مواد شیمیایی نقش مهمی در اقتصادهای ما دارند. بنابراین ، مدیریت موادشیمیایی در طول چرخه حیات یک ماده شیمیایی – از استخراج یا تولید تا دفع – برای جلوگیری از خطرات برای سلامتی انسان و محیط زیست ضروری است.

با این وجود موادشیمیایی مثل دور روی سکه می مانند این مواد شیمیایی هم مفید بوده و مضر می باشد. همانطور که مارگوت والستروم (معاون رئیس جمهور سابق کمیسیون اروپا و یکی از معماران قانون REACH که هدف آن استفاده از مواد شیمیایی ایمن تر است) گفت: “مواد شیمیایی یک نعمت و نفرین است”. درست همانطور که فواید مواد شیمیایی را در زندگی خود نگه می داریم ، باید مراقب باشیم که با احترام با آنها رفتار شود تا از اثرات مضر در اثر مواجهه با آنها به حداقل برسد.

مواد شیمیایی مورد استفاده در زندگی روزمره

مهارت ساخت مدرن در طراحی محصولاتی است که عملکرد بهتری نسبت به نسل قبلی خود دارند. به این مثالها نگاهی بیندازید:

موفقیت اقتصادی را تقویت می کند

مواد شیمیایی مزایایی را به وجود می آورند که جامعه مدرن کاملاً به آن وابسته است. آنها همچنین از نظر تجارت و اشتغال نقش بسزایی در رفاه اقتصادی و اجتماعی شهروندان دارند.

تولید جهانی مواد شیمیایی از 1 میلیون تن در سال 1930 به چندین صدها میلیون تن امروز افزایش یافته است. صنایع شیمیایی مواد اولیه مانند نفت ، گاز طبیعی ، هوا ، آب ، فلزات و مواد معدنی را به هزاران محصول مختلف تبدیل می کنند. در سال 2011 ، اتحادیه اروپا بعد از چین دومین صنایع شیمیایی جهان را در اختیار داشت.

تعداد دقیق مواد شیمیایی موجود در بازار هنوز مشخص نیست و هر ساله مواد شیمیایی جدیدی معرفی می شوند. آیین نامه REACH مستلزم ثبت مواد شیمیایی تولید شده یا وارد شده در اتحادیه اروپا در سال یا بیش از یک تن در سال است ، و ECHA انتظار دارد حداقل سالانه 30000 ماده شیمیایی موجود در سال 2018 در این گروه ثبت شود.

درک عمومی: مواد شیمیایی ایمن تر شده اند و در این زمینه فروش مواد شیمیایی باید نکات لازم را به خرید مواد شیمیایی بیان کرده تا بتوانند با توجه به این نکات به حمل و نقل و درک درست خریدار نسبت به این مواد اگاهی لازم را ایجاد نمایند.

براساس بررسی افکار عمومی کمیسیون اروپا در سال 2013 ، شهروندان اتحادیه اروپا به طور کلی از کاربرد گسترده مواد شیمیایی آگاه هستند. 61 درصد از اروپایی ها می گویند که مواد شیمیایی موجود در بازار اتحادیه اروپا نسبت به 10 سال قبل ایمن تر است.

اکثر (69٪) اروپایی ها مواد شیمیایی را برای زندگی روزمره خود غیرقابل اجتناب می دانند و 75٪ آنها را به نوآوری های صنعتی مرتبط می دانند. بیش از نیمی موافقند که مواد شیمیایی می توانند به کاهش استفاده از منابع طبیعی کمک کنند ، اما تنها 43٪ می گویند که می توانند به یک محیط بهتر کمک کنند.

وقتی مسئله امنیت شیمیایی مطرح می شود ، اروپایی ها فکر می کنند صنعت و مقامات دولتی باید استفاده ایمن از مواد شیمیایی در اتحادیه اروپا را تضمین کنند.

09357007743 فروش 24 ساعته

سفیر آزما کیان + سیگما ایران

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه پایان نامه مشاوره پایان نامه دکتری و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران