سامانه همانندجو چیست ؟ | استعلام همانندجویی چیست ؟

سامانه همانندجو چیست ؟ | استعلام همانندجویی چیست ؟ | مشاوره پایان نامه : 09199631325 می باشد .............

سامانه همانندجو چیست ؟ | استعلام همانندجویی چیست ؟

سامانه همانندجو چیست ؟

سامانه “همانندجو” یک سامانه‌ی آنلاین است که برای تشخیص انتشارات تکراری یا همسان در مقالات علمی و پژوهشی استفاده می‌شود. این سامانه به عنوان یک ابزار کمکی برای افراد و ناشران علمی ارائه شده است تا مقالات و پژوهش‌های خود را با مقالات و پژوهش‌های دیگر مقایسه کنند و از تکراری بودن مطالب خود جلوگیری کنند.

سامانه همانندجو اغلب به کار می‌رود تا تداوم علمی و اخلاقیت در نگارش مقالات علمی و پژوهش‌های انجام شده را تضمین کند، زیرا انتشار مقالات تکراری یا همسان می‌تواند منجر به کاهش اعتبار و قابلیت اطمینان علمی موضوع مطالعه شود.

مطب پیشنهادی :
لیست مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

به طور کلی، سامانه همانندجو ابزاری است که با استفاده از الگوریتم‌ها و مقایسه مقالات، مطالب تکراری یا همسان را شناسایی و اعلام می‌کند تا تمامیت علمی مطالب را ارتقا دهد.

استعلام همانندجویی چیست ؟

استعلام همانندجویی به فرآیندی اشاره دارد که در آن یک مقاله علمی یا پژوهشی با استفاده از یک سامانه مانند “همانندجو” بررسی می‌شود تا مشابهت‌های آن با مقالات دیگری که قبلاً منتشر شده‌اند، شناسایی شود. این فرآیند به منظور اطمینان از اصالت و اختراعی بودن مقاله و جلوگیری از انتشار مقالات تکراری یا همسان در علم استفاده می‌شود.

به طور کلی، استعلام همانندجویی می‌تواند شامل ارسال متن کامل مقاله یا استفاده از ابزارهای آنلاینی باشد که با تجزیه و تحلیل متن، مشابهت‌های موجود با مقالات دیگر را تشخیص دهند. این فرآیند به نویسندگان و ناشران علمی کمک می‌کند تا از ارسال مقالات تکراری یا همسان به نشریات علمی جلوگیری کنند و از تمامیت علمی و اخلاقیت در انتشار مطالب مطمئن شوند. شما مطلب سامانه همانندجو چیست ؟ | استعلام همانندجویی چیست ؟ را به طور خلاصه خواندید.

مطب پیشنهادی :
نمایندگی سیگما آلدریچ و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی سیگما الدریچ

 

 

گروه متخصصان ایزی تز :

( اکسپت مقاله )

مشاوره انجام رساله دکترا و انجام رساله دکتری

مشاوره انجام پایان نامه دکترا و انجام پایان نامه دکتری

مشاوره پایان نامه : 09199631325 می باشد.

مشاوره مقاله : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید