شبیه سازی پایان نامه دکترا | شبیه سازی پایان نامه با متلب و NS2 و Ns3

شبیه سازی پایان نامه دکتری | شبیه سازی پایان نامه با متلب و NS2 و Ns3

شبیه سازی پایان نامه دکترا | شبیه سازی پایان نامه با متلب و NS2 و Ns3

شبیه سازی پایان نامه دکترا | شبیه سازی پایان نامه با متلب و NS2 | شبیه سازی پایان نامه

آموزش شبیه سازی | آموزش انجام پایان نامه | آموزش مقاله نویسی | آموزش NS2 | فیلم آموزشی Ns2 | پروپوزال نویسی | انجام پروژه | آموزش امنت | فیلم آموزشی متلب.

آموزش شبیه سازی
آموزش شبیه سازی، آموزش انجام پایان نامه، پروپزال و پروژه دانشجویی برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا یک امر الزامی است. به دلیل نبود امکانات پژوهشی کافی، عدم آموزش مناسب، عدم آشنایی با نرم­ افزارهای برنامه­ نویسی مناسب وقتی در سطوح علمی بالاتر وارد می­ شوند با مشکلات متعددی روبرو می­ شوند. مشکلاتی همچون؛ روند انجام کار پژوهشی پایان نامه، چگونگی نوشتن ایده، انتخاب مقاله بیس از یک ژورنال معتبر و تطبیق آن با ایده، نوشتن پروپزال، نوشتن فصول پایان ­نامه و مهم­تر از همه انجام شبیه­­ سازی یا پیاده ­سازی مواجه می شوند.
آموزش شبیه سازی، انجام پایان نامه، پروپزال و پروژه دانشجویی همیشه از دغدغه‌های دانشجویانی بوده که در مقاطع مختلف تحصیلی از کارشناسی تا دکترا در حال تحصیل هستند. از شروط فراغت از تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد و دکترا ارائه پروپزال، انجام پایان‌نامه و در نهایت شبیه ­سازی روش پیشنهادی در پروپزال می‌باشد. با آن که شرط اصلی فراغت از تحصیل برای دانشجویان یعنی انجام پایان‌نامه کاری بسیار دشوار و خسته‌کننده به نظر می‌رسد اما می‌توانید تصور کنید وقتی نتایج چندین ماه زحمت خود را که حالا تکمیل شده است در دست بگیرید چقدر شیرین و لذت بخش است. لذا برای رسیدن به نتیجه‌ای مطلوب و موفقیت آمیز، بهترین راه برای نگارش پروپزال، پایان نامه و شبیه­ سازی یا پیاده­ سازی توجه به فاکتورهای اساسی در نگارش پژوهش‌تان به همراه راهنمایی و مشاوره‌های کارشناسانی است که تجربه کاری موفق در زمینه رشته شما دارند. تمامی فیلم های مربوط به آموزش NS2، آموزش متلب، آموزش omnet، آموزش سیلواکو silvaco، آموزش Ns3، آموزش hfss در زبانه فیلم آموزشی به منظور یادگیری بهتر دانشجویان گنجانده شده است.

مطب پیشنهادی :
ویزای تحصیلی آمریکا و شرایط ویزای تحصیلی آمریکا

ضرورت یادگیری شبیه سازی
در صورتی ­که دانشجویان مهارت کافی برای انجام پروژه و پایان­ نامه خود داشته باشند قطعاً نتیجه مطلوبی حاصل خواهد شد. اما اگر دانشجویان مهارت کافی برای به سرانجام رساندن پایان نامه، پروپزال، شبیه سازی نداشته باشند، زمان زیادی را صرف این موضوع خواهند کرد که پس از مدت کوتاهی باعث دل‌زدگی و کسالت آنها می­ گردد. دانشجویانی که نحوه‌ی نگارش پروپزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا را فرا می‌گیرند، نخست این نکته را می‌آموزند که در نگارش آن، یک پرسش پژوهشیِ اصلی، باید مطرح و پاسخ داده شود. نگارش پایان‌نامه‌ کارشناسی ارشد، تا به این مرحله، مهم‌ترین قسمت از تحصیلات یک دانشجو به‌شمار خواهد آمد و طرح یک پرسش پژوهشیِ مرتبط با آن که نقش ستون فقراتش ‌را ایفا می‌کند که نگارش پایان ­نامه و پروپزال را از یک کار کسالت‌آور به یک امر حائز اهمیت تبدیل می‌نماید. در صورتی­که دانشجویان روند علمی نگارش ایده پیشنهادی در پروپزال و پایان نامه را درست طی کرده باشند و از انجام شبیه­­ سازی آن مطمئن باشند یعنی به صورت انتزاعی روش پیشنهادی را مطرح نکرده باشد، قطعاً خروجی پایان نامه یک مقاله مستند علمی خواهد شد که در ژورنال­ های معتبر پذیرفته خواهد شد.
در این راستا محققین و برنامه ­نویسان در آکادمی های پروژه به ­منظور کمک به پیشرفت علمی و پژوهشی دانشجویان در مقاطع مختلف برآنیم که نحوه نگارش پایان نامه، پروپزال و کار با شبیه ­سازهای مختلف همچون متلب، کلودسیم، جاوا، NS3 ،NS2 ،omnet ،opnet ،Catia ،Ansys Ansys fluent ،Abaquse IOT،SDN، را در هر نقطه ­ای از کشور به دانشجویان آموزش دهیم. در راستای برآورده شدن این اهداف آموزشی، توسعه بستر پژوهشی و کمک به تحقیقات محققین آینده به ­منظور انجام پژوهش­ های علمی، خدماتی با جمعی از متخصصین و کارشناس­ های نخبه از دانشگاه ­های برتر کشور ارائه می دهیم.
آموزش پروپوزال نویسی
پروپوزال نویسی آغاز طرح تحقیقاتی است و چارچوب پایان نامه یا طرح پژوهشی را کاملا در بر می‌گیرد. پروپوزال شالوده اصلی یک طرح تحقیقاتی یا پایان نامه است که برای تهیه آن باید به موارد و نکات بسیاری توجه فرمایید. ارایه پروپوزال نشاندهنده این موضوع است که متقاضی تحقیقات و مطالعات مقدماتی را درزمینه مورد علاقه خود انجام داده و اطلاعات اولیه مورد نیاز برای تحقیق در زمینه موردنظر را داراست درحدی که میتواند توضیحاتی فراتر از کلیات درباره موضوع مورد نظر ارایه دهد. برای نگارش پروپوزال باید شما مطالعاتی درباره سوابق تحقیقات مشابه و همچنین نتایج آن‌ها داشته باشید تا بتوانید بطور علمی توضیح دهید که چرا انجام تحقیق در این زمینه مورد نیاز است. توجه داشته باشید که پروپوزال یک برنامه کاری قطعی نیست و معمولا در فرآیند ارزیابی و تحقیق ممکن است دچار تغییر و تحولات گردد. بطور خلاصه با ارایه پروپوزال شما به استاد راهنما نشان میدهید که مشکل یا ابهام و یا نقصی در مبحثی علمی یافته اید و با انجام تحقیقات مقدماتی میخواهید راه حلی برای رفع آن مشکل پیشنهاد کنید و طبیعتا اطلاعات مقدماتی کافی در این مبحث دارید و میتوانید ارزش آنرا تبیین نمایید. در نهایت، کلیه آموزش های فوق به صورت آنلاین در هر نقطه ای از کشور امکان پذیر می باشد.

مطب پیشنهادی :
نمره پایان نامه کارشناسی ارشد در معدل چقدر تاثیر دارد ؟

انجام پایان نامه شبکه با NS2 | انجام پایان نامه و شبیه سازی آن با NS2

شبیه سازی شبکه (Network Simulation) ، یکی از روش های مدل سازی شبکه جهت انجام ارزیابی کارآیی و انجام پایان نامه های شبکه و مطالعات روی شبکه های کامپیوتری می باشد. شبیه ­سازی شبکه کامپیوتری را می ­توان به صورت جریانی از تعاملات میان موجودیت­ های شبکه (مثلاً گره­ ها، پکت­ ها و …) تصور کرد. این موجودیت­ ها برای بدست آوردن منابع مورد نیازشان در شبکه، با سایر موجودیت ­ها رقابت می­ کنند و موجب رخداد رویدادها در سیستم و همچنین برخی تغییرات روی حالت سیستم می­ شوند، و در نهایت به پایان می ­رسند. این اتفاقات به صورت یکدنباله اجرای منطقیطی یک شبیه سازی شبکه، مدیریت می شوند.

مطب پیشنهادی :
آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری فناوری اطلاعات (IT)

مهمترین و پر استفاده ترین این شبیه سازها، شبیه ساز NS2 و NS3 هستند که برای شبیه سازی و انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله دکترا مورد استفاده قرار می گیرند.

ایزی تز بزرگترین سامانه شبیه سازی با دراختیار داشتن اساتید مجرب، شبیه سازی پروژه های پژوهشی در تمامی رشته های فناوریاطلاعات و مهندسی کامپیوتر می باشد. برای ارتباط با ما از فرم تماس زیر و یا ایمیل اقدام فرمایید.

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه مشاوره انجام پایان نامه دکترا و مشاوره انجام رساله دکترا و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

مشاوره پایان نامه دکترا : 09199631325

مشاوره مقاله دکترا: 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید