انجام پایان نامه کامپیوتر ارشد دکتری معماری کامپیوتر نرم افزار هوش مصنوعی سخت افزار

مشاوره انجام پایان نامه کامپیوتر ارشد دکتری معماری کامپیوتر نرم افزار هوش مصنوعی سخت افزار

انجام پایان نامه کامپیوتر ارشد دکتری معماری کامپیوتر نرم افزار هوش مصنوعی سخت افزار

مشاوره انجام پایان نامه کامپیوتر ارشد دکتری معماری کامپیوتر نرم افزار هوش مصنوعی سخت افزار :

مشاوره انجام پایان نامه کامپیوتر در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

امروزه، با توجه به کاربرد گسترده سیستم های کامپیوتری در حوزه های مختلف زندگی، رشته مهندسی کامپیوتر از اهمیت خاصی برخوردار است. هدف این رشته، تربیت مهندسان و پژوهشگران برجسته در طراحی و ساخت سیستمهای کامپیوتری است.

 

انجام پایان نامه کامپیوتر در تمامی گرایش ها

مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد دارای چهار گرایش کلی معماری کامپیوتر، نرم افزار، هوش مصنوعی و الگوریتم ها و محاسبات می باشد.

انجام پایان نامه کامپیوتر معماری کامپیوتر

در گرایش معماری کامپیوتر، دانشجویان با طراحی سیستمهای کامپیوتری آشنا می شوند. زمانبندی وظایف در محیط ابر، بهینه سازی انرژی مرکز داده و افزایش امنیت و مسیریابی در اینترنت اشیاء (IoT) نمونه ای از حوزه های پژوهش در این گرایش است.

انجام پایان نامه کامپیوتر نرم افزار

مطالعه الگوریتم های موازی، طراحی و ساخت کامپایلرها و طراحی و پیاده سازی پایگاه داده ها  هدف اصلی گرایش نرم افزار است.

انجام پایان نامه کامپیوتر هوش مصنوعی

هدف این گرایش، تربیت متخصصانی در حوزه شبکه های عصبی، هوش مصنوعی پیشرفته و پردازش تصویر است.

انجام پایان نامه کامپیوتر الگوریتم و محاسبات

از لحاظ محتوای درسی، این گرایش به گرایش نرم افزار شبیه است. سیستمهای توزیعی و پیشرفته یکی از حوزه های پژوهش در این گرایش است.

مطب پیشنهادی :
انجام پایان نامه عمران کارشناسی ارشد و رساله دکترای در موسسه ایزی تز

بهترین موسسه انجام پایان نامه کامپیوتر در گرایش های :

موسسه ایزی تز با کادری متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های تهران مفتخر است که بیش از هفت سال به مشاوره و امور مربوط به انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد و رساله دکتری در تمامی گرایش های مهندسی کامپیوتر اعم از معماری کامپیوتر ، نرم افزار ، هوش مصنوعی و الگوریتم ومحاسبات مشغول است. شما دانشجوی عزیز می توانید با خیالی آسوده تمامی مراحل مربوط به مشاوره و انجام پایان نامه برق و انجام رساله دکتری مهندسی کامپیوتر خود را به کارشناسان ما بسپارید. همکاران ما موظف هستند که شما دانشجوی عزیز را از بدو شروع به کار پایان نامه تا پس از انجام فرآیند دفاع به شکلی مطلوب همراهی و همیاری نمایند.

نرم افزارهای کاربردی برای انجام پایان نامه کامپیوتر

نرم افزار MATLAB برای انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر: نرم افزاری مطلوب برای برنامه نویسی و محاسبات در تمامی شاخه های مهندسی کامپیوتر می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توان مسائل بهینه سازی را حل کرد.

نرم افزار Cloudsim برای انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر:  نرم افزار Cloudsim یکی از شبیه سازهای پرکاربرد در حوزه محیط ابر (Cloud) است.

مطب پیشنهادی :
انجام رساله دکترا مهندسی مکانیک نیروگاه | انجام پایان نامه دکتری و ارشد مهندسی مکانیک نیروگاه

نرم افزار Xilinx برای برنامه­ریزی FPGA: VHDL  و Verilogدو زبان برنامه نویسی سخت افزار هستند که توسط  IEEEاستاندارد شده است. Xilinx برای شبیه سازی مدارات طراحی شده استفاده می شود.

نرم افزار GAMS برای انجام مسائل بهینه­سازی: یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای بهینه سازی، نرم افزار GAMS است. با استفاده از این نرم افزار می توان مسائل بهینه سازی را در مقیاس بزرگ حل کرد.

نرم افزار Hspice برای طراحی مدارات الکترونیکی و دیجیتال: این نرم افزار نیز برای طراحی سیستم های آنالوگ و دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد که پیاده سازی سیستم در آن با کدنویسی انجام می شود.

پایگاه های معتبر مقالات برای انجام پایان نامه کامپیوتر

مهم ترین پایگاه های مقالات مهندسی کامپیوتر بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

  • IEEEXplore: در این پایگاه داده، مقالات ارائه شده در کنفرانس ها و کتابهای مختلف در حوزه های مختلف علوم و مهندسی قرار داده می­شود.
  • Science Direct: پایگاه الزویر نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف علوم مهندسی، پایه، انسانی و پزشکی را شامل می شود.
  • Springer: این پایگاه نیز همچون الزویر تمامی زمینه های علم را شامل می شود که به تازگی مقالات با کیفیتی در زمینه ی مهندسی برق در آن به چاپ می رسد.
  • Taylor and Francis: این پایگاه متعلق به علوم مهندسی است که مقالات چاپ شده ی آن در ارتباط با مهندسی برق از کارایی بالایی برخوردار است که تعداد ارجاعات به آن نیز بالاست.
مطب پیشنهادی :
هزینه چاپ هر جلد کتاب در ایران چقدر می باشد ؟

 

مشاوره انجام پایان نامه کامپیوتر ارشد دکتری معماری کامپیوتر نرم افزار هوش مصنوعی سخت افزار

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه پایان نامه کامپیوتر و مشاوره پایان نامه دکتری و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

مشاوره پایان نامه کامپیوتر : 09199631325

مشاوره مقاله کامپیوتر : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید