مشاوره پذیرش و چاپ مقالات ISI و ISC را کدام موسسه بهتر انجام می دهد ؟

مشاوره پذیرش و چاپ مقالات ISI و ISC را کدام موسسه بهتر انجام می دهد ؟

مشاوره پذیرش و چاپ مقالات ISI و ISC را کدام موسسه بهتر انجام می دهد ؟

مشاوره پذیرش و چاپ مقالات ISI و ISC را کدام موسسه بهتر انجام می دهد ؟ :

ایزی تز : سابقه طولانی و تجربیات بالای موسسه ایزی تز در زمینه ارائه مشاوره رایگان و پذیرش مقالات ISC و ISI در مجلات و ژورنال های معتبر، به عنوان مرجعی برای ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید و پژوهشگران می باشد.


چرا مشاوره پذیرش  ISI , ISC ضروری است؟

موسسه ایزی تز در طول سال‌ها فعالیت به این نکته پی برده است که نوشتن مقاله یک کار علمی و تخصصی است که بسیاری از دانشجویان به صورت کامل با آن آشنایی دارند. اما در مرحله بعد و پس از نوشتن مقالات توسط خود دانشجو، بسیاری از پژوهشگران در چاپ مقالات خود دچار مشکل می‌شوند. دلیل این موضوع این است که ویراستاری مقاله، پیدا کردن یک مجله، آشنایی با روش‌های ارزیابی مجله، داشتن اطلاعات درباره مجلات معتبر و نامعتبر و در نهایت داشتن مهارت‌های لازم برای طی کردن فرایند ارسال مقاله به مجلات و نحوه مکاتبه با آنان نقشی اساسی در پذیرش مقالات دارد. پژوهشگران و متخصصان بسیاری در این زمینه در حال حاضر با این موسسه مشغول به همکاری هستند.

فرایند پذیرش مقالات ISI , ISC در موسسه ایزی تز

برای ارسال یک مقاله به مجله مربوطه از طریق موسسه باید مراحلی طی شود که در زیر به آن‌ها اشاره شده است. البته نمی‌توان گفت که این مراحل عمومیت کامل دارند اما در اکثر مواقع این مراحل طی می‌شود:

مطب پیشنهادی :
آموزش نوشتن منابع و مراجع مقاله

۱- ارسال عنوان و چکیده مقاله از سوی پژوهشگر به موسسه

۲-  بررسی موضوعیت مقاله

۳-  پیشنهاد چندین مجله با توجه به موضوع مقاله

۴-  ارسال مقاله به مجله مورد تأیید پژوهشگر

۵- مکاتبه با مجله از طرف کارشناس ما در موسسه برای دریافت پذیرش مقاله

ارائه مشاوره رایگان برای پذیرش مقالات ISI , ISC در موسسه ایزی تز

یکی از خدماتی که از آغاز به کار موسسه ایزی تز در اولویت بوده است، ارائه مشاوره‌های رایگان در رابطه با پذیرش ISI , ISC است. این خدمات شامل مواردی همچون بررسی مجله مورد نظر دانشجو از لحاظ کیفیت، سرعت پاسخگویی، اعتبار مورد تایید وزارت علوم و موسسات برجسته علمی از جمله تامسون رویترز (ISI)، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، و اسکوپوس است. همچنین مشاوران مجرب ما آماده ارائه اطلاعاتی درباره نحوه پذیرش مقاله هستند.

سرعت و دقت بالای پذیرش مقالات ISI , ISC در موسسه ایزی تز

با توجه به مکاتباتی که بین کارشناسان مجرب موسسه ایزی تز با مجلات برجسته وجود دارد، امکان دریافت اکسپت در کوتاه‌ترین زمان وجود دارد. بنابراین این تعهد از جانب موسسه وجود دارد که در صورت داشتن کیفیت لازم در مقاله ارسالی شما، پذیرش ISI , ISC امکان پذیر باشد.

مطب پیشنهادی :
مقاله isi با مقالات علمی دیگر چه تفاوتی دارد ؟

هم اکنون این موسسه دارای مشاوران مجرب است که در رشته‌های مختلف مجلات معتبر را شناسایی می‌کنند و با بهره‌گیری از تجربه خود، امکان چاپ مقالات را در ژورنال‌های معتبر فراهم می‌آورد.همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه پایان نامه مشاوره پایان نامه دکتری و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

انجام پایان نامه ارشد : 09199631325

انجام پایان نامه دکتری : 09199631325

اکسپت مقاله علمی پژوهشی : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید

error: checked