هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه ❤️ هزینه استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و دکتری ❤️

هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه ❤️ هزینه استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و دکتری ❤️ | مشاوره پایان نامه 09199631325 و مشاوره مقاله

استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و دکتری

استخراج مقاله از پایان نامه آخرین گام پس از اتمام انجام رساله دکتری و یا پایان نامه ارشد می باشد که دانشجویان پیش از فارغ التحصیلی و یا پس از اتمام دوران تحصیل خود به آن می پردازند. بسیاری از دانشجویان جهت اخذ مجوز دفاع از رساله و یا گرفتن نمره مقاله اقدام نوشتن مقاله از پایان نامه خود می نمایند. استخراج مقاله از پایان نامه دارای اصول خاص خود می باشد. مهمترین نکته ای که در کیفیت یک استخراج خوب تاثیر گذار است سطح انجام پایان نامه می باشد. به طور ساده اگر متن پایان نامه شما اصولی و خوب نگارش شده باشد مقاله مستخرج شده عالی خواهد بود. اگر نه شما در امر نوشتن پایان نامه خود و یا انجام رساله خود کوتاهی نموده اید مقاله که استخراج می گردد آبکی خواهد بود. در استخراج مقاله شما می توانید همان اصول مقاله نویسی را پیش گرفته و نکات آن را رعایت نمایید. در بخش های قبل به طور مفصل در ارتباط با نحوه انجام مقاله خوب بحث نموده ایم شما می توانید با مراجعه به این مطالب با نحوه استخراج مقاله از پایان نامه آشنا شوید.

هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه

هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه دانشجویانی که فقط استخراج می خواهند متفاوت و پایین تر از دانشجویانی هست که حین استخراج درخواست آپدیت مقاله خود را نیز دارند. در کل مهمترین عامل موثر در هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه سطح مقاله و مجله ای که مقاله قرار است در ان پذیرش شود، می باشد. دانشجویانی که قصد تبدیل پایان نامه به isi را دارند به مراتب باید هزینه بیشتری نسبت به دانشجویانی که قصد نگارش مقاله کنفرانسی دارند، بپردازند. مگر اینکه سطح پایان نامه  و رساله دانشجو بالا بوده و نیازی به ادیت مقاله نباشد در این صورت هزینه استخراج ثابت خواهد بود.

علاوه بر سطح کار و محل ارائه، رشته  و زمان دانشجو نیز در هزینه تاثیرگذار است. در ادامه هزینه نوشتن و استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و دکتری به تفکیک رشته ارائه شده است. با ما همراه باشید.
هزینه استخراج مقاله از پایان نامه در رشته های علوم انسانی مانند مدیریت، حقوق، فلسفه، روانشناسی، علوم قران و حدیث و غیره در مقطع ارشد حدودا 700 الی 900 تومان می باشد و در مقطع دکتری نیز قیمت  نوشتن و استخراج مقاله از رساله 1200 الی 3 میلیون تومان می باشد.

در رشته های فنی و مهندسی مانند عمران، برق، کامپیوتر و غیره قیمت  نوشتن و استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و دکتری به ترتیب 800 الی 1200 برای ارشد و 1800 الی 3200 برای مقاطع دکتر ی می باشد.

موارد ذکر شده در کل هزینه استخراج خالی می باشد و در صورت نیاز به ادیت باید توافق جداگانه ای صورت گیرد. در کل استخراج مقاله از پایان نامه بدون شرط پذیرش می باشد چراکه نگارش پایان نامه توسط خود شما صورت گرفته است و اگر احدی به شما قول داد تا مقاله استخراج شده از رساله و یا پایان نامه شما را در مجله معتبری پذیرش می گیرد و یا به صورت تضمینی کار میکند. به این فرد شک کنید چراکه قصد کلاهبرداری از شما را دارد.

این ها بخشی از نکات کالی در ارتباط با هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره در زمینه استخراج  مقاله از پایان نامه با ما در ارتباط باشید.

گروه متخصصان ایزی تز :

( اکسپت مقاله )

مشاوره انجام رساله دکترا و انجام رساله دکتری

انجام پایان نامه دکترا

مشاوره پایان نامه : 09199631325

مشاوره مقاله : 09353132500