پذیرش تضمینی مقاله ISI را در کدام موسسات در ایران انجام می دهند ؟

پذیرش تضمینی مقاله ISI را در کدام موسسات در ایران انجام می دهند ؟

پذیرش تضمینی مقاله ISI را در کدام موسسات در ایران انجام می دهند ؟

پذیرش تضمینی مقاله ISI را در کدام موسسات در ایران انجام می دهند ؟ :

ایزی تز: پذیرش فوری و تضمینی مقاله ISI (اکسپت مقاله ISI) در مجلات و ژورنال های معتبر ISI مورد تائید وزارت علوم، دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت بهداشت در کوتاه ترین زمان ممکن توسط موسسه ایزی تز امکان پذیر است.

یکی از مهمترین علاقه مندی محققان و دانشجویان برای چاپ مقالات خود، پذیرش تضمینی مقاله از مجلات معتبر ISI است. موسسه ی ایزی تز به دلیل سابقه ی طولانی که در پذیرش  و چاپ مقاله دارد، با اکثر مجلات معتبر ISI و در رشته های تخصصی همکاری دارد. به همین خاطر پروسه داوری و پذیرش مقاله های ارسالی از طرف موسسه ی ما بسیار کوتاه تر از آن می باشد که فرد خود بخواهد برای چاپ مقاله اقدام نماید.

شما به عنوان یک محقق بتوانید گام های بزرگی در پیشرفت دانش داشته باشید.دستاوردهای علمی شما می تواند به نجات زندگی بشر و بهبود روش زندگی اش کمک کند. درصورتی که شما به عنوان یک محقق برای انتشار دانش خود در سطح جهانی آماده هستید، اولین سوالی که بایستی از خود بپرسید این است که آیا من موضوعی برای ارائه کردن دارم؟ ویراستاران و داوران مجلات، بیشتر به دستاوردهای نوآورانه و اساسی توجه می کنند که در زمینه تخصصی آن رشته علم جدیدی اضافه کند .به این معنی که نتیجه گیری تحقیق و پژوهش شما باید بر اساس اطلاعات و داده های معتبر پایه گذاری شود.در مرحله ی دوم از خود بپرسید که آیا برای یافته های تحقیق من مخاطبانی وجود دارد؟بیشتر مردم به تحقیق های اورجینال و نوآورانه علاقه مند هستند.شما بایستی در نظر بگیرید که آیا موضوع مقاله ی شما به نحوی است که مخاطبان مقاله ی شما بتواند بین المللی باشد؟ شناخت مخاطبان،فاکتور اصلی و مهم در انتخاب مجله ی مناسب برای ارسال مقاله ی علمی شما می باشد.

پذیرش تضمینی مقاله ISI

دانشجویان کارشناسی ارشد برای کامل کردن نمره ی پایان نامه و دانشجویان دوره ی دکتری برای دریافت مدرک خود،نیازمند چاپ مقاله ی علمی خود در مجلات بین المللی معتبر و آی اس آی (مجلات ISI)هستند .پروسه ی معمول برای دریافت پذیرش و چاپ مقاله در این مجلات چندین ماه به طول می انجامد و با توجه به اینکه ، بعد از اتمام دوره ی تحصیلات تکمیلی،زمان درنظرگرفته شده برای استخراج مقاله از پایان نامه و سپس چاپ آن در ژورنالهای ISI  کوتاه است و ،دانشجویان ترجیح می دهند این کار را به موسسات علمی بسپارند تا بتوانند تا زمان مقرر مقاله ی علمی خود را به چاپ برسانند.

مجلات آی اس آی (ISI Journals)

موسسه ی اطلاعات علمی آی اس آی (Institute for Scientific Information) یکی از معتبرترین پایگاه های بین المللی برای علم سنجی مجلات علمی و انتشار مقاله های علمی در جهان به شمار می رود.امروزه،ملاک ارزیابی مقالات دانشجویان در مصاحبه ها و رزومه ی علمی اساتید،نوع و اعتبار مجله ای است که مقاله ی وی در آن به چاپ رسیده است.در ایران نیز،وزارت علوم ،وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی در طی دوره های مشخصی از سال لیست جدیدی از مجلات نامعتبر و جعلی صادر می نماید که چاپ مقاله در این گونه مجلات فاقد امتیاز پژوهشی است.
مجلات ISI  خود به چند دسته ی متفاوت تقسیم بندی می گردد که امتیاز و اعتبار مجلات دسته های مختلف با هم متفاوت می باشد.

  • جی سی آر (JCR Journal)
  •  Web of Science) WOS)
  • ISI Listed

 به ترتیب اعتبار علمی مجلات JCR بیشتر از وب آف ساینس و آی اس آی لیستد می باشد.
در حالت کلی جهت اطمینان از ISI بودن مجله می توان نام مجله و یا ISSN مجله را در سایت www.ip-science.thomsonreuters.com جستجو کرد.
بعد از یافتن مجله در سایت تامسون رویترز ، می توان با بررسی Coverage مجله، از نوع مجله ISI نیز مطلع شد.

 چگونگی سفارش پذیرش تضمینی مقاله 

برای استفاده از خدمات مختلف موسسه ایزی تز (استخراج مقاله از پایان نامه ،ترجمه تخصصی مقاله و متون تخصصی ،پذیرش تضمینی مقاله ISI) با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه پایان نامه مشاوره پایان نامه دکتری و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

انجام پایان نامه ارشد : 09199631325

انجام پایان نامه دکتری : 09199631325

اکسپت مقاله علمی پژوهشی : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید