پذیرش مقاله در مجلات JCR با بهترین قیمت در ایران

پذیرش مقاله در مجلات JCR با بهترین قیمت در ایران

پذیرش مقاله در مجلات JCR با بهترین قیمت در ایران

پذیرش مقاله در مجلات JCR با بهترین قیمت در ایران :

ایزی تز : کلمه JCR در واقع از حروف اول عبارت Journal Citation Reports برگرفته شده است که به معنای گزارشات استنادی نشریات می باشد.


مجلات JCR از لحاظ اعتبار در رده مجلات بسیار معتبر و دارای ایمپکت فاکتور (IF) می باشد که هرچه عدد این ضریب تائیر بالاتر رود نشان دهنده اعتبار بالاتر و البته سختگیری های بیشتر مجله در خصوص پذیرش مقالات می باشد. این نوع مجلات بیشتر برای مقاطع بالاتر مثل دکتری، اساتید و هیئت علمی الزامی می باشند ولی بعضا دانشگاهها برای مقاطع ارشد نیز الزامی می نمایند. اخذ پذیرش مقاله از مجله JCR منوط به کیفیت و سطح علمی بالای مقاله می باشد. در واقع مجلات JCR مجلاتی هستند که به این راحتی برای مقاله ای پذیرش نمی دهند و برخلاف ادعای برخی اشخاص یا موسسات به هیچ عنوان حاضر به همکاری تضمینی با هیچ شخص و موسسه ای نمی باشند و فقط در صورت بالا بودن سطح علمی مقاله اقدام به پذیرش و چاپ می نمایند.

همه ی مجلات ISI که در سایت تامسون رویترز  نمایه دارند دارای ایمپکت فکتور (Impact Factor) نیستند و مجله JCR محسوب نمی شوند. لذا برای تعیین JCR یا Listed بودن مجله باید به کاورج (Coverage) آن توجه نمود. وجود هر یک از عناوین زیر نشانگر JCR بودن مجله مزبور می باشد:

مطب پیشنهادی :
پذیرش تضمینی مقاله ISI را در کدام موسسات در ایران انجام می دهند ؟

Science Citation Index
Science Citation Index Expanded
Social Sciences Citation Index
Arts & Humanities Citation Index

در غیر این صورت مجله ISI Listed محسوب می شود.

روال پذیرش مقاله JCR:

موسسه ایزی تز بعد از دریافت عنوان و چکیده مقاله از فرهیختگان گرامی با بررسی حوزه تخصصی مقاله مورد نظر اقدام به معرفی مجلات JCR در حوزه تخصصی مقاله می نماید و از فرهیختگان گرامی درخواست می کند تا بصورت کامل و دقیق مجلات را از همه لحاظ بررسی نمایند و هرکدام را که برای مقاله خود مناسب می بینند با ذکر نام مجله JCR اطلاع دهند. در مرحله بعدی جهت شروع کار و قرار گرفتن مقاله در پروسه فرمت بندی ساختاری و سابمیت مقاله در مجله JCR مورد نظر مبلغ 200.000 تومان دریافت شده و بعد از تائید مالی در پروسه سابمیت و ارسال به داوری قرار می گیرد.

نکات قابل توجه در خصوص پذیرش مقاله JCR :

  1. مجلات JCR به هیچ عنوان تضمینی نبوده و شرط پذیرش مقاله در مجله JCR منوط به کیفیت بالای مقاله می باشد. طبق قانون استانداردی که برای همه موسسات وجود دارد در صورت قبولی مقاله JCR برای مجله تا 70 درصد (سطح علمی متوسط به بالا)، موسسات نیز می توانند تا 30 درصد برای اخذ پذیرش مقاله کمک نمایند. ولی اگر مقاله ای در حد متوسط و یا پایین تر باشد در این صورت مجلات JCR برای اینکه اعتبار مجله خود را زیر سوال نبرند به رایزنی موسسات نیز توجهی نمی کنند. لذا توجه نمایید که مجلات JCR هر مقاله ای را پذیرش نمی دهند و باید حتما مقاله خود را از لحاظ بار علمی و به روز بودن منابع و مطالب با کمک استاد متخصص در زمینه موضوع مقاله، غنی سازی و قوی تر نمایید.
  2. سعی کنید مجلاتی با ایمپکت پایین را انتخاب نمایید زیرا هرچه ایمپکت مجله JCR بالاتر رود به مراتب سختگیری برای پذیرش مقاله نیز بالاتر می رود.
  3. جهت افزایش شانس پذیرش مقاله در مجلات JCR حتما توصیه می شود نویسندگان محترم قسمت Instruction For Authors مجله JCR انتخابی خود را مطالعه بفرمایند و فرمت بندی محتوایی خود را مطابق درخواست مجله تنظیم نمایند.
  4. زمان داوری مقاله JCR بطور معمول حدود 1 تا 3 ماه می باشد. ولی گاها این زمان می تواند کوتاهتر و یا حتی بلندتر نیز باشد و کاملا بسته به داوری مجله می باشد.
مطب پیشنهادی :
ترجمه تخصصی مقاله و پایان نامه | بهترین موسسه پایان نامه نویسی ایران

موسسه ایزی تزبا معرفی مجلات تخصصی JCR در حوزه تخصصی مقاله شما می تواند در خدمت شما فرهیختگان گرامی باشد.

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه پایان نامه مشاوره پایان نامه دکتری و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

انجام پایان نامه ارشد : 09199631325

انجام پایان نامه دکتری : 09199631325

اکسپت مقاله علمی پژوهشی : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید