پذیرش مقاله و پذیرش تضمینی مقاله در سه سوت

پذیرش مقاله و پذیرش تضمینی مقاله در سه سوت

پذیرش مقاله و پذیرش تضمینی مقاله در سه سوت

پذیرش مقاله و پذیرش تضمینی مقاله در سه سوت:

ایزی تز : پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی خود را در مجلات معتبر خارجی و داخلی، به ما بسپارید.


مقالات علمی حاصل تحقیق و پژوهش محققان، دانشجویان و اساتید دانشگاهی می باشد و نشان دهنده ی علاقه ی دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می باشد. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکترا دارند. به همین دلیل داشتن مقاله ی علمی هم به دانشجویان کارشناسی و هم به دانشجویان کارشناسی ارشد توصیه می شود، اما دانشگاه ها از دانشجویان کارشناسی ارشد انتظار بیشتری برای داشتن مقاله دارند. به همین دلیل چنانچه دانشجوی کارشناسی ارشد هستید و قصد ادامه ی تحصیل در مقطع دکترا را دارید، در نوشتن و پذیرش و چاپ مقالات علمی کوشش جدی بنمایید.

محققان با انجام پژوهش های جدید سعی دارند به پیشرفت علم کمک کنند. بهترین روش برای انتشار مطالب علمی نیز تدوین یک مقاله اصولی است..کاستی های موجود در مقاله شانس انتشار مقاله را کم می کند.موسسه ایزی تز ،با ارائه خدماتی از جمله ،استخراج مقاله از پایان نامه ،ترجمه ی تخصصی مقالات استخراج شده ،دریافت پذیرش برای مقاله از مجلات معتبر بین المللی ISI,ISC,SCOPUS, PUBMED ، علمی پژوهشی داخلی و خارجی ،کنفرانس های داخلی و بین المللی  و چاپ مقالات در خدمت کلیه ی محققان و دانشجویانی است که قصد دارند با چاپ مقاله،به پیشرفت علمی کشور کمک کنند.

مطب پیشنهادی :
مقاله کنفرانس ملی و بین المللی داخلی و خارجی | ساختار مقالات کنفرانسی

در حال حاضر برای نوشتن مقاله بین دانشجویان، رقابت بسیار سخت است.نوشتن مقاله نیازمند آگاهی از اصول استاندارد مقاله نویسی و تجربه ی کافی در این زمینه است.مقاله شما،بایستی علاوه بر داشتن موضوعی جدید و جذاب ،از اطلاعات علمی قوی برخوردار بوده  و ساختاری مطابق با مقاله استاندارد داشته باشد که بتواند نظر داوران مجله را به خود جلب کرده و پذیرش شود.
برای اینکه بتوانیم برای مقاله ی خود از مجلات آی اس آی ،آی اس سی ،اسکوپوس ،پابمد پذیرش بگیریم لازم است تا از مراحل اصلی چاپ یک مقاله مطلع باشیم .

مراحل اصلی چاپ یک مقاله

  1. مرحله ی نوشتن مقاله و یا استخراج مقاله از پایان نامه
  2. انتخاب مجله ی مناسب ،مرتبط و معتبر
  3. مرحله سابمیت کردن مقاله (ارسال مقاله به مجله)
  4. پاسخگویی به نظر داوران و انجام اصلاحات خواسته شده

هر دانشجو یا محققی بایستی در نظر داشته باشد که  صرف داشتن مقاله برای دریافت پذیرش قطعی کافی نیست.در ابتدا برای شروع کار مقاله نویسی و یا پایان نامه نویسی بایستی یک موضوع جدید و کاربردی و جذاب برای پژوهش خود انتخاب نمایید.سپس با انجام پژوهش های زیاد روی موضوع،مقاله ای با فرمت استاندارد بنویسید.همچنین به هنگام نوشتن بایستی در نظر داشته باشید که قصددارید مقاله ی خود را در مجلات بین المللی ((ISI,ISC ,SCOPUS ,PUBMED به چاپ برسانید،پس خوانندگان مقاله از تمامی کشورهای جهان خواهند بود.همچنین سعی کنید کل رساله دکتری و یا پایان نامه ی خود را در یک مقاله نگنجانید .

مطب پیشنهادی :
چاپ مقالات در مجلات ISI,ISC,SCOPUS چگونه می باشد ؟

 بعد از اتمام کار مقاله نویسی،نوبت انتخاب مجله فرا می رسدکه برای دریافت پذیرش یکی از مهمترین مراحل محسوب می گردد.مجله ی انتخابی بایستی معتبر (موجود نبودن در لیست سیاه وزارتین ، دانشگاه آزاد و علوم پزشکی )،متناسب با موضوع مقاله و از لحاظ علمی در سطح مقاله باشد تا بتوان از آن مجله برای مقاله ی خود پذیرش گرفت.

در مرحله ی سوم ،مقاله ی نهایی به مجله ای که انتخاب کرده ایم ارسال می گردد. (سابمیت کردن) در صورتی که مقاله متناسب با اسکوپ مجله باشد ،وارد پروسه ی داوری می شود و در غیر این صورت در وهله ی اول ریجکت می شود.

 در مرحله ی آخر،داوران بعد از بررسی روی مقاله،احتمالا اصلاحات جزیی یا کلی برای مقاله در نظر می گیرند که شما موظف هستید آنها را برطرف کرده و مقاله ی ادیت شده را برای بررسی و داوری مجدد به مجله ارسال نمایید.

مطب پیشنهادی :
اصطلاحات رایج در ارسال مقاله به ژورنال های بین المللی و ISI

پذیرش تضمینی مقاله

با اینکه ادعای تضمینی بودن پذیرش مقاله، کمی غیر منطقی به نظر می رسد، اما موسسه ی ایزی تز با همکاری چندین ساله ای که با تعدادی از مجلات isi,isc ,scopus  و pubmed دارد، پذیرش مقالات ارسالی شما را تضمین می کند. رویه ی کاری موسسه نیز بدین گونه است که برای ارسال مقاله برای داوری هزینه ای دریافت نمی کند، تا زمانی که مقاله پذیرش گردد.

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه پایان نامه مشاوره پایان نامه دکتری و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

انجام پایان نامه ارشد : 09199631325

انجام پایان نامه دکتری : 09199631325

اکسپت مقاله علمی پژوهشی : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید