انجام مقاله و اکسپت مقاله علمی پژوهشی در موسسه ایزی تز

انجام مقاله و اکسپت مقاله علمی پژوهشی در موسسه ایزی تز

راهنمایی انجام مقاله و اکسپت مقاله علمی پژوهشی

انجام مقاله و اکسپت مقاله علمی پژوهشی در موسسه ایزی تز :

نوشتن یک مقاله مروری فرصتی عالی برای شماست تا مجموعه مهارت های خود را توسعه داده و بهبود ببخشید. اگر هنگام نوشتن یک مقاله برای مرور مقاله در مطالعات، شما به شدت ترسیده اید زیرا دانش شما ضعیف است و نوشتن شما حتی بدتر است، این راهنما به شما کمک می کند تا از نقطه بن بست حرکت کنید. از این نوع نوشتن ترس نداشته باشید! در عوض، این را فرصتی برای بهبود مهارت خواندن، ارزیابی، تجزیه و تحلیل و جمع بندی خود بدانید.

انجام مقاله  isi

در موسسه ایزی تز انجام مقاله isi  در کوتاهترین زمان و با حداقل سود موسسه انجام می شود. این موسسه با توجه به لینکهایی که با ادیتورهای مجلات خارجی دارد فرایند داوری و پروسه پذیرش مقالات زودتر از روال عادی انجام خواهد داد  و همچنین با توجه به تعداد بالای مقالات که از طرف موسسه برای این مجلات ارسال می شود هزینه  چاپ نیز به حداقل میزان پرداخت خواهد شد. شما فقط کافی است یک مقاله با کیفیت که تمام استانداردهای نگارش مقاله را رعایت کرده باشد آماده کنید یا اینکه می توانید از مشاورین موسسه در زمینه نگارش مقاله در تمامی رشته ها نیز استفاده نمایید و مقاله نگارش شده و ترجمه شده پس از اضافه کردن اسامی نویسندگان و افیلیشن آنها به لاتین برای مجله انتخابی شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است هزینه چاپ مجلات ای اس ای متفاوت است و بستگی به مجلات دارد و معمولا رنج قیمتی بین 150 دلار تا 300 دلار دارند.

چاپ مقاله علمی پژوهشی

چاپ مقاله علمی پژوهشی پروسه ای طولانی و زمان بر می باشد و حداقل شش ماه تا یکسال زمان داوری آن طول خواهد کشید. بنابراین شما برای شروع ارسال مقاله برای مجلات داخلی علمی پژوهشی حتما باید به حداکثر زمان خود توجه داشته باشید و بعد اقدام نمایید. البته در موسسه ایزی تز ما می توانیم در بعضی از این مجلات فرایند داوری و پروسه پذیرش مقالات را زودتر برای شما انجام دهیم. در واقع ما از مجلات تقاضا می کنیم که مقالات ارسالی ما را زودتر بررسی و داوری کنند تا شما هم بتوانید زودتر به نتیجه دلخواه خود برسید.

مقاله نگارش شده ابتدا می بایست به فرمت مجله مورد نظر و طبق ایین نامه نویسندگان داخل سایت مجله فرمت بندی گردد و بعد اضافه کردن اسامی و افیلیشن نویسندگان بالای مقاله برای مجله سابمیت خواهد شد. همانطور که شما عزیزان می دانید پذیرش و نامه اکسپت در مجلات علمی پژوهشی اهمیت دارد. در واقع این نامه پذیرش حکم چاپ مقاله شما دارد و خود بخود در شماره های اتی مجله مقاله شما چاپ خواهد شد

مطب پیشنهادی :
چگونه میتوان ویژگی های مقالات مدیریت را در مقاله رعایت کرد

انجام مقاله دانشجویی

چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن مقاله

بعضی از ژورنالها از شما می خواهند (البته بطور Optionalو نه اجباری) که بعد از Submit کردن مقاله، چند داور (reviewer) برای مقاله معرفی کنید که مقاله شما را برای داوری برای آنها بفرستند. حتما این کار را انجام دهید چون باعث می شود که Editor ژورنال، در به در دنبال داور برای مقاله شما نگردد و در نتیجه جواب مقاله شما زودتر بیاید. این کار را حتی برای ژورنالهایی که چنین چیزی را از شما نمی خواهند هم انجام دهید. یعنی افراد مورد نظر خود را با زدن یک Email به editor معرفی کنید. اما نکته مهم آنست که افرادی را که معرفی می کنید باید حتما از جاهای درست و حسابی (مثل کانادا، آمریکا و استرالیا و …) باشند و مهمتر از آن حتما آدمهای شناخته شده ای (حداقل برای ژورنال) باشند. یه وقت استادان دانشکده خودتان و کلا استادان کشورمان یا کشورهای درجه سوم را پیشنهاد نکنید!!!! در ضمن اگر داوری به editor معرفی نکنید، ممکن است مقاله شما را به کسانی بدهد که اصلا سررشته ای در زمینه شما ندارند و تجربه نشان می دهد که این افراد هم معمولا با کوچکترین بهانه ای مثل ساختار بد مقاله، انگلیسی ضعیف و غیره مقاله شما را رد می کنند چون دنبال دردسر برای خودشان نیستند نمی خواهند اعتبار خودشان را با قبول کردن یک مقاله مشکوک (از دید آنها) خدشه دار کنند.

انجام مقاله نویسی

حتی اگر تمام فرایند تحقیقاتی و مطالعاتی‌تان به پایان نرسیده است، باز هم شروع به نوشتن کنید و تعلل نداشته باشید. مثلا از نوشتن بخش‌هایی مانند مقدمه، پیشینه تحقیق و مرور مطالعات قبلی شروع کنید. بخش مواد و روش‌ها هم می‌تواند شروع مناسبی برای نگارش مقاله باشد. نوشتن این بخش‌ها قبل از نگارش نهایی به شما کمک می‌کند تا سرعت بیشتری پیدا کنید و تا هنوز ذهن‌تان آماده‌تر است و تحقیق و مطالعه درباره بخش‌های مختلف را کاملا در ذهن دارید به نگارش بخش‌های مهم مذکور بپردازید.اگر مقاله‌ای با طراحی درستی نگارش کنید که در بخش محتوا، لبریز از اشارات ضمنی و نامشخص است و در آن محتوا به صورت شفاف شرح داده نشده، احتمال اینکه از سوی نشریات علمی کنار گذاشته شود بسیار زیاد خواهد بود. در این صورت، ویراستاران و تیم پذیرش مقاله دچار سردرگمی می‌شوند و نداشتن درک درست از محتوای نگارش‌شده یکی از دلایل رد شدن مقاله است.

مطب پیشنهادی :
پیشنهاد و سابمیت | ویراستاری و تقویت | بهترین موسسه پایان نامه نویسی ایران

قیمت مقاله پژوهشی

در موسسه ایزی تز انجام مقاله پژوهشی  در کوتاهترین زمان و با حداقل قیمت انجام می شود. این موسسه با توجه به لینکهایی که با ادیتورهای مجلات خارجی  و داخلی دارد فرایند داوری و پروسه پذیرش مقالات زودتر از روال عادی انجام خواهد داد و همچنین با توجه به تعداد بالای مقالات که از طرف موسسه برای این مجلات ارسال می شود هزینه  چاپ نیز به حداقل میزان پرداخت خواهد شد. شما فقط کافی است یک مقاله با کیفیت که تمام استانداردهای نگارش مقاله را رعایت کرده باشد آماده کنید یا اینکه می توانید از مشاورین موسسه در زمینه نگارش مقاله در تمامی رشته ها نیز استفاده نمایید و مقاله نگارش شده و ترجمه شده پس از اضافه کردن اسامی نویسندگان و افیلیشن آنها برای مجله انتخابی شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است هزینه چاپ مجلات ای اس ای متفاوت است و بستگی به مجلات دارد و معمولا رنج قیمتی بین 150 دلار تا 300 دلار دارند. مجلات داخلی نیز هزینه های متفاوتی دارند که رنج قیمتی بین 500 هزار تومان به بالا شامل می شود که این هزینه مربوط به داوری و چاپ مقاله می باشد و بعضی از این مجلات نیز چاپ مقاله شما را به صورت کتاب نیز علاوه بر آنلاین شدن مقاله انجام خواهند داد و این کتاب برای شما پست خواهد شد. جهت مشاوره انتخاب مجله متناسب با سطح مقاله شما تماس بگیرین!!

انجام مقالات پزشکی

موسسه علمی و پژوهشی ایزی تز با 10سال سابقه ی موفق به همت تیمی از نخبگان دانشگاه تهران، شریف و امیرکبیر و علم و صنعت ایران در راستای ارائه ی خدمات آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و مهاجرتی تاسیس گردید.

پاره ای از خدمات ما

مشاوره انجام و پذیرش مقالات پزشکی در لیست سفید وزارت علوم و مجلات مورد تائید دانشگاه آزاد اسلامی

پیشنهاد ژورنال متناسب با سطح مقاله شما

سابمیت آنلاین مقالات پزشکی در مجلات jcr با احتمال پذیرش بالای ۷۰ درصد

انجام مقاله پرشکی و پذیرش و چاپ مقالات پزشکی در مجلات معتبر ای اس ای اسکوپوس پابمد.

دانشجویان برای سفارش انجام مقاله در ژورنال های مختلف می توانید

با موسسه در ارتباط باشید و از تخفیفات موسسه در زمینه نوشتن مقاله بهره مند شوید

سفارش مقاله

تعرفه قیمت مقاله نویسی

بر خلاف سایر موسسات مشاوره مقاله ، که تمایل دارند در یکی از جنبه های رشته های دانشگاهی یا مشاوره مقاله به موضوعات هدفمند متمرکز شوند – خواه آن تجزیه و تحلیل آماری یا ویرایش مقاله باشد – در ایزی تز ، ما می توانیم به شما در اولین مراحل شناسایی و توسعه موضوع مقاله خود در تمامی رشته ها و حوزه ها کمک کنیم ، و همچنان که خود می توانید مطالعه کامل خود را انجام دهید ، در انجام مقاله به شما کمک می کند. بر خلاف مشاورین مستقل مقاله یا خدمات ویرایش مقاله ، ما می توانیم به شما کمک کنیم مطالعات اخیر را برای پشتیبانی از شکاف تحقیق خود برای بررسی موضوع مقاله خود مشخص کنید ، یک طرح تحقیق قانع کننده را نهایی کنید. پس از پایان نگارش مقاله، ما در کنار شما هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که کار شما روشن ، مختصر و کلیه دستورالعمل های فرمت و قالب بندی مقاله انجام شده ، قبل از کمک به شما در آماده سازی برای چاپ مقاله.

مطب پیشنهادی :
راهنمایی جامع برای نگارش خوب یک مقاله ISI

مشاوره آکادمیک ما واقعاً متمرکز بر دانشجو است و براساس اهداف هر دانشجو برای مطالعه خود است. این رویکرد شخصی برای کمک به انجام مقاله تضمین می کند که یک فرد در طول فرآیند با شما همکاری کند ، بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که کمک های ما در هر مرحله متناسب با نیازها و ترجیحات خاص شما خواهد بود و تعرفه ای که بابت این خدمات و مقاله نویسی پرداخت می شود کاملا متناسب با سطح کاری که برای شما انجام خواهد شد می باشد با حداقل هزینه و به صورت تقسیطی و مشاوره موضوع نیز رایگان می باشد. نگران هزینه مربوطه نباشید که مشاورین تخصصی در تمامی رشته ها در  موسسه ایزی تز با رنج قیمتهای متفاوت وجود دارند برای انواع سطح درخواستها و سطح مالی شما عزیزان.

 

انجام مقاله و اکسپت مقاله علمی پژوهشی در موسسه ایزی تز

انجام مقاله و اکسپت مقاله علمی پژوهشی در موسسه ایزی تز

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه مشاوره انجام پایان نامه دکترا و مشاوره انجام رساله دکترا و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

مشاوره پایان نامه دکتری : 09199631325

مشاوره مقاله دکتری: 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید