انجام پایان نامه ارشد ریاضی (تضمینی با ارتباط مستقیم با محقق) ❤️09353132500❤️

انجام پایان نامه ارشد ریاضی (تضمینی با ارتباط مستقیم با محقق) ❤️09353132500❤️

پایان نامه ارشد ریاضی

انجام پایان نامه ارشد ریاضی (تضمینی با ارتباط مستقیم با محقق) ❤️09353132500❤️

ریاضیات یک عنصر حیاتی برای زمینه های مختلف است که از اقتصاد گرفته تا فیزیک به آن بستگی دارد. ضروری بودن ریاضیات در دنیای مدرن غیرقابل انکار است. اهمیت این علم موجب شده تا سخت ترین و دشوارترین مسائل به کمک آن حل شوند. بنابراین دانشجویان رشته ریاضی باید در انجام پایان نامه ریاضی خود به صورت کاملاً تخصصی عمل نمایند تا سطح دانش و آگاهی خود را به نمایش گذاشته و میزان تسلط و مهارت خود در تجزیه و تحلیل موضوعات علمی مختلف را ثابت نماید.

 

با گرایش‌ های مختلف رشته ریاضی آشنا شوید!

رشته ریاضی دارای گرایش های مختلفی در مقاطع ارشد و دکترا است که برای انجام پایان نامه باید از گرایش های مختلف این رشته آگاه بود. این گرایش ها شامل موارد زیر می باشند:

 • ریاضی محض
 • جبر
 • آنالیز
 • هندسه
 • ریاضی کاربردی
 • آنالیز عددی
 • بهینه سازی
 • رمز و کد
 • ریاضی مالی
 • آموزش ریاضی
 • محاسبات نرم

چگونگی انجام پایان نامه ریاضی

تفاوتی ندارد که در کدام یک از گرایش های رشته ریاضی در مقطع ارشد و دکترا مشغول به تحصیل هستید؛ در هر صورت چگونگی انجام پایان نامه ارشد ریاضی و انجام پایان نامه دکترای ریاضی دارای مراحلی یکسان هستند. آثار به جا مانده از دوران غار نشینی نشان می دهد که رشته ریاضی از قدیمی ترین علوم شناخته شده است.‌

در واقع رشته ریاضی از علوم پایه بوده و مادر سایر علوم نامیده می شود. این رشته در اغلب شاخه های علمی کاربرد داشته و پیشرفت و توسعه آن می تواند یک زیرساخت قوی برای سایر شاخه های علوم مختلف ایجاد نماید. بنابراین انجام پایان نامه ریاضی در مقاطع تحصیلات تکمیلی و دکترا به نوعی توجه و سرمایه گذاری برای پیشرفت کلیه علوم به شمار می رود.

انتخاب موضوع برای پایان نامه ریاضی

انجام پایان نامه ریاضی از انتخاب موجود برای رشته استارت می خورد. انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد ریاضی امری مهم و دشوار بوده و موضوعات پایان نامه این رشته بسیار پیچیده و گسترده می باشند. این مرحله بسیار حساس و مهم بوده و لازم است موضوعی انتخاب نمایید که تکراری نبوده و کاربردی باشد.

مطب پیشنهادی :
نوشتن پایان نامه دکتری و ارشد چقدر زمان احتیاج دارد؟

به همین علت بهتر است که از همان ابتدا مطالعات و تحقیقات تخصصی خود را با کمک اشخاص متخصص انجام دهید. مطمئناً با دریافت مشاوره از اساتید و متخصصان این علم قادر خواهید بود که بهترین موضوع برای پایان نامه ریاضی را انتخاب کرده و پایان نامه های با کیفیت ارائه نمایید.

نوشتن پروپوزال ارشد ریاضی

پس از انتخاب موضوع برای پایان نامه ریاضی نوبت به نگارش پروپوزال ریاضی می رسد. هر دانشجو ملزم است که نوشتن اصولی پروپوزال ریاضی را به صورت کلیدی یاد گرفته و تمامی نکات و فوت و فن های آن را به خاطر بسپارد.

در هر پروپوزال لازم است که به موارد زیر پرداخته شود:

 • مقدمه موضوع
 • اهداف پایان نامه
 • روش انجام تحقیق
 • کلید واژگان
 • موضوع پایان نامه شامل شرح و بیان مسئله
 • پیشینه پژوهش
 • اهمیت، ارزش و کاربردهای نتایج پایان نامه
 • فرضیه ها
 • روش تحقیق
 • منابع و ماخذ علمی

در پروپوزال یا پیشنهاده به بررسی موارد فوق پرداخته و در صورتی که اساتید داور و گروه آموزشی دانشگاه شما، با موضوع مورد نظر موافقت نماید؛ می توانید اقدام به انجام پایان نامه ارشد ریاضی کنید.

نوشتن پایان نامه ارشد ریاضی

پیش از آن که اقدام به نوشتن پایان نامه ریاضی نمایید لازم است که فصل بندی آن را به طور کامل شناخته و بدانید که در هر فصل کدام موضوع را مورد بررسی قرار می دهید. فصل بندی پایان نامه ریاضی به شرح زیر است:

 1. مقدمه
مطب پیشنهادی :
انتخاب موضوع پایان نامه یا پروپوزال در کوتاهترین زمان

پیش از شروع هر کتاب یا سخنرانی و مقاله لازم است که از کلید واژه هایی که در طول تحقیق استفاده شده است سخن به میان آورد. بخش مقدمه باید کاملاً کوتاه و واضح نگارش شده و حتماً به معرفی بخش های مهم تحقیق پرداخته شود. مقدمه باید نمای کلی از پایان نامه شما بوده و خواننده در صورت مطالعه مقدمه به سراغ بخش های اصلی آن برود.

 1. پیشینه پژوهش

در صورتی که در طول تحقیق خود از مفاهیم خاص و یا فرمول های منحصر به فردی استفاده کرده‌ اید، لازم است که در این بخش ذکر نموده و در داخل مطالب خود به منبع مورد نظر ارجاع دهید. به علاوه برای انجام پایان نامه ارشد ریاضی و انجام پایان نامه دکترای ریاضی نیاز به استفاده از نرم افزارهایی است که در این بخش باید به آن ها اشاره شود.

 1. روش انجام کار

روش انجام هر تحقیق برای هر کدام از رشته های تحصیلی متفاوت بوده و بسیاری از دروس نیاز به آزمایشگاه و ابزار خاصی ندارند و تنها با ارائه تحقیقات و پرسشنامه می توانند نتیجه مورد نظر را دریافت کنند. بنابراین هر کدام از ابزار و روش هایی که برای انجام تحقیق خود مورد استفاده قرار می دهید را باید در این فصل ذکر کنید.

 1. بحث و نتیجه گیری

پیش از آن که تحقیقات خود را برای انجام پایان نامه ریاضی آغاز کنی لازم است که هدف خود را از انجام پایان نامه تعیین نموده و با یک هدف کاملاً مشخص و به سمت انجام پایان نامه ارشد ریاضی گام بردارید. در نهایت پس از انجام تحقیقات خود، نتایجی که به آن ها دست یافته اید را در فصل چهارم ذکر نمایید.

 1. پیشنهادات

بخش هایی از پایان نامه شما که در فصل های ۱ تا ۴ پایان نامه گنجانده نشده و لازم است که حتما ذکر شوند در این فصل مورد بررسی قرار می گیرند. در واقع این فصل به محققین دیگر کمک خواهد کرد تا زمینه تحقیق خود را پیدا کنند.

 1. مراجع
مطب پیشنهادی :
چاپ افست چیست و قیمت آن چگونه محاسبه می شود ؟

در طول تحقیق خود حتما از منابع و مراجعی کمک خواهید گرفت که باید آن ها را ذکر نمایید. استفاده از منابع و مراجع دیگر بدون ذکر نمودن آن ها سرقت علمی به شمار می رود. فصل ششم مختصات ذکر نمودن این منابع است.

جلسه دفاع از پایان نامه ارشد ریاضی

پس از گذراندن مراحل فوق نوبت به گذر از غول مرحله آخر یعنی جلسه دفاع از پایان نامه ریاضی می رسد. دفاع از پایان نامه یک مرحله بسیار حساس و مهم است که به شما فرصت می دهد تا از دستاوردها و نتایج ماه ها تلاش و پژوهش خود دفاع کرده و با اعتماد به نفس کامل و احاطه بی نظیر خود به موضوع، به سوالات داوران و سایر افراد حاضر در جلسه دفاع از پایان نامه ریاضی پاسخ گویید.

گروه متخصصان ایزی تز :

( اکسپت مقاله )

مشاوره انجام رساله دکترا و انجام رساله دکتری

مشاوره انجام پایان نامه دکترا و انجام پایان نامه دکتری

 

مشاوره پایان نامه : 09199631325

مشاوره مقاله : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید