انجام پایان نامه ریاضی کارشناسی ارشد و رساله دکترا در موسسه ایزی تز

انجام پایان نامه ریاضی کارشناسی ارشد و رساله دکترا در موسسه ایزی تز

انجام پایان نامه ریاضی

انجام پایان نامه ریاضی کارشناسی ارشد و رساله دکترا در موسسه ایزی تز :

علم ریاضی علم نظم است و هدف آن جست و جو و درک نظم نهفته در پدیده هاست. ابزار اصولی این علم، مفاهیمی است که به ما در توصیف این نظم کمک می کند. کار علم ریاضی، قانونمند کردن روابطی است که در طبیعت مشاهده می‌شود. و از طرفی علم مدل‌دهی به سایر علوم می باشد. در واقع ریاضیات، زبان مشترک نظریات علمی علوم مختلف است.

همه ی انسان ها حتی آن ها که تحصیلات آکادمیک ریاضی ندارند در زندگی روزمره خود به مقدار زیادی از ریاضی استفاده می کنند. در عین حال، ریاضیات پایه علوم و مهندسی است و اغلب رشته ها به نوعی با ریاضی درگیر هستند و از آن بهره می برند و هر چقدر که یک شغل تخصصی تر شود میزان وابستگی آن به ریاضی هم بیشتر می شود. برای مثال، مهندسی الکترونیک از آنالیز تابعی و فرایندهای تصادفی یا برنامه‌ریز از مطالب آماری استفاده می‌کنند. پس پیشرفت تکنولوژی نیاز به دانش ریاضی دارد و در نتیجه تربیت افراد متخصص در علم ریاضی بسیار حائز اهمیت است.

در دانشگاه، رشته‌ ریاضی‌ دارای گرایش‌ های ریاضی‌ محض‌، کاربردی‌ و آموزش ریاضی است. ریاضیات‌ کاربردی‌ به‌ شاخه‌ای‌ از ریاضی‌ گفته می شود که‌ کاربرد عملی‌ مشخصی‌ در سایر علوم مانند اقتصاد، کامپیوتر، فیزیک‌ یا آمار و احتمال‌ داشته‌ باشد. ریاضی‌ محض‌ به‌ شاخه‌ای‌ گفته‌ می‌شود که‌ به‌ نظریه‌پردازی‌ ریاضی‌ می‌پردازد. اما چندسالی است که در مقطع کارشناسی، رشته ای به اسم ریاضیات و کاربردها آمده که در واقع ترکیبی از این دو رشته است. آموزش ریاضی هم از دیگر گرایش های ریاضی است که هدف آن تربیت دبیران و کارشناسان متخصص آموزش ریاضی است که پاسخگوی نیازهای آموزش و پرورش کشور باشند. در مقاطع ارشد و دکتری، هر کدام از سه گرایش معرفی شده خود دارای گرایش هایی هستند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

مطب پیشنهادی :
ویزای تحصیلی اسلوونی و شرایط ویزای تحصیلی اسلوونی

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه ریاضی توسط محققین برتر

ریاضی محض (Pure math)

ریاضیات محض شاخه ای از دانش ریاضی است که به جنبه علمی و کاربردی کاری ندارد. این رشته به مطالعه قدرت، ظرافت، “چگونه” و “چرا”ی  ریاضی می پردازد. در این رشته موضوعات مختلفی از جمله جبر، آنالیز ریاضی، توپولوژی، و منطق مورد مطالعه قرار می گیرند. این رشته در مقاطع ارشد و دکتری دارای گرایش های زیر است:

جبر

آناليز

هندسه

توپولوژی

نظریه اعداد

معادلات دیفرانسیل

سیستم های دینامیکی

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه ریاضی توسط محققین برتر

رياضي كاربردي (Applied Mathematics)

ریاضیات کاربردی به حل مسائل موجود در علوم، مهندسی و جامعه می پردازد. داشنجویان این رشته به مطالعه موضوعات گوناگون از جمله نحوه طراحی روش های تصمیم گیری چند منظوره، پیش بینی نحوه رفتار بازارهای مالی و تجزیه و تحلیل نحوه جریان مایع در اطراف جامدات می پرندازند. دانشجویان این رشته یاد می گیرند که چگونه ریاضیات را برای پاسخ به سوالاتی که به پیشرفت دانش در زمینه های علمی کمک می کنند، به کار برند. کاربردهای این رشته بسیار زیاد است و برخی از کاربردهای آن را می توان در علوم دیگر از جمله مهندسی هوافضا، حسابداری، معماری، طراحی هوش مصنوعی، بیوانفورماتیک، مهندسی بیوتکنولوژی، هواشناسی، برنامه ریزی جامعه / شهر، تحلیل امنیت کامپیوتر، طراحی پایگاه داده، مشاور مهندسی، تحلیلگر مالی، ژنتیک، سخت افزار، تکنسین آزمایشگاهی، توسعه فناوری پزشکی، ارتباطات ماهواره ای، زلزله شناسی، مهندسی نرم افزار، طراحی سیستم، آمار شناسی و نویسندگی فنی اشاره کرد. گرایش های این رشته در مقاطع ارشد و دکتری عبارتند از:

مطب پیشنهادی :
انجام پایان‌ نامه دکتری در قم | انجام پایان‌ نامه ارشد و رساله دکترا در قم

آناليز عددي

بهينه سازي

رمز و كد

رياضي مالي

آموزش رياضي (Mathematical education)

هدف این رشته آماده سازی داشنجویان برای تدریس است. آموزش ریاضیات برای معلمان، اساتید و دیگر علاقه مندان به نحوه آموختن و آموزش ریاضیات مناسب است. این رشته فرصتی را برای کشف مسائل در آموزش ریاضیات، در نظر گرفتن مبانی نظری و مطالعه دقیق یادگیری ریاضی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه ریاضی توسط محققین برتر

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه مشاوره انجام پایان نامه دکترا و مشاوره انجام رساله دکترا و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

مطب پیشنهادی :
انجام پایان نامه زبان عربی | مشاوره پایان نامه زبان عربی | آموزش پایان نامه زبان عربی

مشاوره پایان نامه دکتری : 09199631325

مشاوره مقاله دکتری: 09353132500

 

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید