انجام پایان نامه زیست شناسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در موسسه ایزی تز

انجام پایان نامه زیست شناسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در موسسه ایزی تز

انجام پایان نامه زیست شناسی

انجام پایان نامه زیست شناسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در موسسه ایزی تز :

در این مقاله می‌خواهیم به معرفی و خدماتی که در زمینه انجام پایان نامه در گرایش‌های رشته زیست شناسی در موسسه ایزی تز صورت می گیرد بپردازیم.

1- انجام پایان نامه گرایش علوم سلولی و مولكولی

مطالعه تخصصی در مورد DNA و RNA در زیست‌شناسی سلولی و مولكولی صورت می‌گیرد.

انواع مراكز تحقیقاتی و پژوهشی مانند انستیتوپاستور، مركز تحقیقات ژنتیك، پژوهشكده رویان، مراكز تحقیقاتی مختلف از مراكز جذب فارغ‌التحصیلان این گرایش می‌باشند. فعالیت به صورت ایجاد شركت‌های خصوصی برای كسب در آمد نیز می‌تواند یكی دیگر از گزینه‌ها باشد.

2-انجام پایان نامه گرایش ژنتیك 

علم ژنتیك درباره انتقال صفات وراثتی از والدین به اولاد توضیح می‌دهد. البته والدین می‌توانند انسان، درخت یا باكتری باشند. روش‌های تشخیص بیماری‌های ژنتیكی، مشاوره تخصصی ژنتیكی، روش‌های اصلاح نژاد و ژنتیك مولكولی از جمله مباحث مهم این گرایش هستند.

با توجه به اینكه این گرایش به نوعی رشته‌ی جدیدی در كشور ما محسوب می‌شود، فارغ‌التحصیلان این گرایش با دانش تخصصی خود در آینده با بازار كار خوبی مواجهه خواهند شد، وزارت بهداشت، مراكز ترویج كشاورزی، مراكز پژوهشی مختلف (مانند انستیتو پاستور، پژوهشكده رویان و …) از جمله مراكز جذب فارغ‌التحصیلان این گرایش می‌باشد.

مطب پیشنهادی :
ویزای تحصیلی آمریکا و شرایط ویزای تحصیلی آمریکا

3- انجام پایان نامه گرایش میكروبیولوژی

تحلیل میكروارگانیسم‌های موجودات ذره‌بینی مانند باكتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها و … از جمله اموری است كه در گرایش میكروبیولوژی انجام می‌شود. این گرایش بسیار وسیع و پر حجم است، كاربرد سلاح‌های میكروبی، كاربرد میكروبیولوژی در آزمایشگاه‌های تشخیص طبی، كاربرد آن در مواد غذایی، كاربرد آن در كشاورزی، تصفیه فاضلاب، تصفیه نفت از جمله مواردی هستند كه در این گرایش مورد بررسی قرار می‌گیرند.

فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد این گرایش در شركت نفت، انواع كارخانجات صنایع غذایی، آزمایشگاه‌های مختلف، وزارت بهداشت، مراكز تهیه دارو، كارخانجات تهیه اسید، مراكز تهیه واكسن و دیگر مراكز مرتبط مشغول به كار می‌شوند.

4- انجام پایان نامه گرایش بیوشیمی

بیوشیمی علم مربوط به تركیب اجزا و ساختار مواد موجود در سیستم‌های زنده و واكنش‌های شیمیایی انجام شده در این سیستم‌هاست كه تلفیق عمیقی با شیمی آلی دارد. این گرایش به دنبال درك كامل فرایندهای شیمیایی مرتبط با سلول‌های زنده می‌باشد.

مطب پیشنهادی :
انجام پایان نامه پزشکی اطفال | انجام پایان نامه دکتری و ارشد پزشکی اطفال ارشد و دکترا

فارغ التحصیلان این رشته در مقطع كارشناسی اغلب جذب آموزش و پرورش یا آزمایشگاه‌ها می‌شوند. در مقطع كارشناسی ارشد نیز می‌توانند در شركت‌ها و كارخانجات محصولات شیمیایی و بیوشیمیایی و در مقطع دكتری تدریس در دانشگاه و تأسیس آزمایشگاه و مراكز پژوهشی فعالیت ‌كنند.

5- انجام پایان نامه بیوفیزیک

6- انجام پایان نامه رشته زیست فناوری

7-انجام پایان نامه گرایش میكروبی

كاربرد روش‌های علمی و فنی در تبدیل بعضی مواد، كمك عوامل بیولوژیك نظیر میكروارگانیسم‌ها، یاخته‌های گیاهی و جانوری و آنزیم‌ها برای تولید كالا و خدمات در صنایع كشاورزی دارویی و غذایی و زیستی از كاربردهای این گرایش است.

در مقطع كارشناسی اغلب فارغ‌التحصیلان به تدریس یا همكاری با آزمایشگاه‌های بالینی می‌پردازند، در مقطع کارشناسی ارشد و دكتری نیز به تولید مولد بیوتكنولوژیك و ایجاد تغییرات ژنتیكی در مواد می‌پردازند. همچنین در مقطع کارشناسی ارشد و دكتری پژوهش و مراكز تحقیقاتی و كارخانجات مواد بیوشیمیایی و شیمیایی از دیگر مراكز كار این فارغ‌التحصیلان می‌باشد.

مطب پیشنهادی :
سفارش مقاله و نوشتن مقاله با بهترین قیمت در ایران توسط موسسه ایزی تز

8- انجام پایان نامه مولکولی

9-انجام پایان نامه دریا

10- انجام پایان نامه صنعت و محیط زیست

11- انجام پایان نامه رشته ریز زیست فناوری

12-انجام پایان نامه رشته آموزش زیست شناسی

 

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه مشاوره انجام پایان نامه دکترا و مشاوره انجام رساله دکترا و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

مشاوره پایان نامه دکتری : 09199631325

مشاوره مقاله دکتری: 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید