اکسپت مقاله علمی پژوهشی داخلی در کوتاهترین زمان با بهترین قیمت در ایران

اکسپت مقاله علمی پژوهشی داخلی در کوتاهترین زمان با بهترین قیمت در ایران

اکسپت مقاله علمی پژوهشی داخلی در کوتاهترین زمان با بهترین قیمت در ایران

اکسپت مقاله علمی پژوهشی داخلی در کوتاهترین زمان با بهترین قیمت در ایران :

ایزی تز: اخذ پذیرش و چاپ مقاله در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم را در مدت زمان کوتاه به موسسه ایزی تز بسپارید.


مقالات علمی پژوهشی مهمترین راه برای برقراری ارتباط با دیگر دانشمندان و مخاطبان در مورد نتایج تحقیقاتی است که انجام گرفته است.در عرصه ی علم، تحقیق و پژوهش جایگاه ویژه ای دارد و تمامی پیشرفتهای علمی، بر پایه ی تحقیق و پژوهش استوار است.نوشتن مقاله علمی پژوهشی، مهمترین و اصلی ترین روش ارائه ی تحقیات انجام شده در سطح داخلی و بین المللی است.

دانشجویان و محققان زمان و انرژی زیادی را برای انجام تحقیقات و پژوهش صرف می کنند و اطلاعات جالبی را جمع آوری می کنند. گردآوری این اطلاعات به صورت یک مقاله علمی پژوهشی نیازمند داشتن آگاهی و اطلاعات کافی در زمینه نحوه ی نگارش یک مقاله علمی پژوهشی و ساختار آن است. از جمله سوالاتی که در این مسیر به ذهن شما می آید این است که یک مقاله چگونه نوشته می شود؟برای نوشتن مقاله از کجا بایستی کار را شروع کرد؟ برای نوشتن یک مقاله علمی پزوهشی خوب چه باید کرد؟ بعد از نوشتن مقاله،چگونه باید آن را اصلاح کنم؟اینه سوالاتی است که معمولا در ذهن هر نویسنده بی تجربه ،قبل از شروع کار ایجاد می شود.در زیر به  ساختار کلی یک مقاله علمی پژوهشی اشاره می کنیم:

مطب پیشنهادی :
چکیده پایان­ نامه چیست و چگونه یک چکیده پایان­ نامه بنویسیم ؟

 یک مقاله علمی پژوهشی شامل بخش های زیر می باشد:

 1. عنوان
 2. چکیده
 3. کلمات کلیدی
 4. مقدمه
 5. متد و روش ها
 6. نتایج
 7. بحث
 8. نتیجه گیری
 9. تقدیر و تشکر
 10. فهرست منابع

اکسپت و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی

با توجه به اعتباری که مجلات علمی پژوهشی داخلی در دانشگاههای ایران دارند،اکثر دانشجویان و اساتید تلاش می کنند علاوه بر داشتن مقاله ISI و یا ISC ،بتوانند مقاله ی علمی خود را که حاصل سالها تحقیق و پژوهش بوده در یکی از مجلات علمی پژوهشی داخلی مورد تایید وزارت علوم به چاپ برسانند.با اینکه اکسپت مقاله در مجلات بین المللی آی اس آی (ISI) نسبت به اکسپت مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی به زمان کمتری نیاز دارد و اکثر دانشجویان به دلیل اینکه زمان کافی ندارند اقدام به چاپ در این مجلات می کنند ،اما اعتباری که مجلات علمی پژوهشی دارند خیلی بالاتر است و در حکم مجلات ایمپکتدار جی سی آر (JCR) بین المللی هستند.

 زمان داوری مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی

زمان داوری مقاله در مجلات مختلف داخلی با متفاوت است و ممکن است بعضاً تا یک سال هم این پروسه به طول بیانجامد.اما موسسه ی ایزی تز با معرفی مجلاتی که پروسه ی داوری کوتاهتری دارند و احتمال پذیرش مقاله در انها بیشتر است برای شما معرفی می کند اما طبیعتا پذیرش در این مجلات نیز 100 درصد تضمینی نیست.

مطب پیشنهادی :
دفاع پایان نامه چقدر زمان داریم ؟ | چند ترم برای دفاع پایان نامه چقدر زمان داریم ؟

سرنوشت مقاله پس از داوری

مقالات پس از داوری در اختیار سردبیر قرار می گیرند. سردبیر، مهمترین نقش را در تصمیم گیری نهایی بر عهده دارد.

وضعیت مقاله پس از نظر سردبیر:

 • پذیرش برای چاپ
 • پذیرش برای چاپ پس از اصلاحات جزئی
 • پذیرش برای چاپ پس از اصلاحات کلی
 • بررسی مجدد احتمالی برای چاپ پس از اصلاحات اساسی
 • بررسی احتمالی برای چاپ در قالب نامه به سردبیر یا گزارش کوتاه
 • غیر قابل چاپ

اهمیت اکسپت و چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی

علاوه بر محتوای علمی مقاله،نوع مجله ای که مقاله در آن پذیرش یا چاپ می شود ،یکی دیگر از فاکتورهای اساسی سنجش اعتبار مقالات علمی محسوب می گردد.دانشجویان دوره ی دکتری و اساتیدی که عضو هیئت علمی دانشگاه هستند،برای تقویت رزومه ی علمی خود، می توانند مقاله ی فارسی خود را ارسال نمایند تا پس از بررسی توسط کارشناسان موسسه ،مجله ی متناسب با مقاله،پیشنهاد شده و پس از تاییدیه نهایی مجله از طرف شما برای داوری به مجله ارسال گردد.

اقدامات موسسه ایزی تز جهت دریافت اکسپت مقاله علمی پژوهشی داخلی

موسسه ایزی تز، همه اقدامات لازم جهت اخذ اکسپت و چاپ مقاله شما را در مجلات علمی پژوهشی داخلی انجام می دهد. اخذ پذیرش مقاله علمی پژوهشی داخلی 100 درصد نیست ولی کارشناسان موسسه تمام تلاش خود را خواهند کرد تا مقاله شما پذیرش شود. برای دریافت لیست مجلات، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در اسرع وقت به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود.

مطب پیشنهادی :
انجام پایان نامه کامپیوتر | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری کامپیوتر

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه پایان نامه مشاوره پایان نامه دکتری و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

انجام پایان نامه ارشد : 09199631325

انجام پایان نامه دکتری : 09199631325

اکسپت مقاله : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید