بهترین موسسه چاپ کتاب در ایران کجاست ؟

بهترین موسسه چاپ کتاب در ایران کجاست ؟

بهترین موسسه چاپ کتاب در ایران کجاست ؟

بهترین موسسه چاپ کتاب در ایران کجاست ؟


موسسات معتبر چاپ کتاب در زمینه نگارش و تالیف کتاب هیچگونه خدماتی ندارند و فقط در زمینه آماده سازی و چاپ کتاب ارائه خدمات دارند. موسسه ایزی تز به عنوان یکی از معتبر ترین موسسات در زمینه چاپ کتاب فعالیت دارد.


چاپ کتاب

چاپ کتاب یک اقدام علمی و فرهنگی محسوب می‌شود که نویسندگان با اهداف معینی آنرا دنبال می‌کنند. در جامعه نویسندگی کتاب تنها شغلی است که مدرک تحصیلی و سن تاثیری در آن ندارند. نویسنده کتابها ممکن است از افراد نوجوان و میان سال و حتی افراد سن بالا باشد در نویسندگی کتاب آنچه که اهمیت دارد نحوه بیان مطالب می‌باشد که اصطلاحا گفته می‌شود دستی در نوشتن داشتن بسیاری از مردم در دنیا با اینکه شغل و منبع در آمد خوبی دارند اما نویسنده ماهر و متبهری نیز می‌باشند. کتابها موجب افزایش فرهنگ و علم در دنیا می‌باشند و حاوی اطلاعات مهمی هستند. جامعه ای که نویسندگان موفقی داشته باشد و نویسندگان آن بتوانند کتابهای تاثیر گذار برای دنیا بنویسند حتما پیشرفت خواهد کرد. کتابها سرمایه ملی هر کشور هستند و باید حفظ شوند اما متاسفانه در این میان افراد سودجویی هستند که حاصل زحمات نویسندگان را از بین می‌برند و شوق نویسندگی آنها را کور می‌کنند. ناشرین و موسسات نامعتبری که در سالهای اخیر به وجود آمده‌اند شرایط را برای نویسندگان نا‌امن کرده‌اند و اکنون دغدغه اصلی نویسندگان این است که چگونه می‌توانند ناشر قابل اطمینان پیدا کنند. خوشبختانه موسساتی هستند که ارائه خدمات را به صورت تضمینی انجام می‌دهند و خدمات آنها کیفیت بسیار بالایی دارند و می‌توان از این موسسات برای چاپ کتاب کمک گرفت. موسسه ایزی تز به عنوان یکی از معتبر ترین و تخصصی ترین مراکز چاپ و انتشار کتاب همراه شما خواهد بود.

معرفی موسسه ایزی تز و خدمات این موسسه

بهترین موسسه چاپ کتاب در ایران کجاست ؟| بهترین موسسه چاپ کتاب در ایران کجاست ؟

گاهی از مولفین و نویسندگان شنیده‌ایم که تمایل به چاپ کتاب داشتند اما متاسفانه ناشرین آنها را در انتظار گذاشته‌اند و نهایتا کتابشان را با کیفیت خوبی چاپ نکرده اند. این عوامل باعث بدبینی نویسندگان نسبت به چاپ کتاب می‌شود چرا که هیچکس حاضر نیست زحمات و تلاش چندین ساله خود را از دست بدهد و نتواند از امتیاز آن استفاده کند. استفاده از امتیازات چاپ کتاب در رزومه ممکن است فقط در مدت بسیار محدودی انجام شود. اگر نویسنده موفق به ارائه مقاله در این زمان مشخص نشود امتیاز چاپ کتاب را یقینا از دست خواهد. بدیهی است که هیچ نویسنده ای دوست ندارد زحمات خود را از دست بدهد به همین دلیل برای چاپ و انتشار کتاب خود به دنبال مولفی می‌باشد که بتواند ظرف مدت کوتاهی و با بهترین کیفیت کتاب را چاپ کند. چاپ کتب تخصصی و عمومی در همه حوزه های علمی و تخصصی در موسسه ایزی تز انجام می‌شود.

مطب پیشنهادی :
پروپوزال اویونیک هواپیما | انجام پروپوزال ارشد و دکترا اویونیک هواپیما دکتری و ارشد

مشتری مداری در موسسه ایزی تز یکی از شاخص های بسیار برجسته می‌باشد و همچنین  با بهره گیری از ابزارهای روز دنیا و تسهیل در امر ارائه خدمات با توجه به نیاز مشتری به صورت آنلاین و حضوری رضایتمندی بیشتری از سوی مشتریان خود کسب نموده است. رضایتمندی نه فقط به لحاظ کیفیت  و کمیت خدمات قابل ارائه بلکه امروزه اعتماد سازی در یک همکاری در گرو ساختن یک بستر هموار و پایدار در جهت رشد و رسیدن به یک نقطه ایده ال در هر زمینه است. فرآیند چاپ کتاب در این مجموعه توسط کارشناسان مجرب و متخصص انجام می‌شود که مهارت و سابقه بسیار بالایی در زمینه چاپ کتاب و ویرایش و آماده سازی کتاب دارند و می‌توانند کتب تخصصی شما عزیزان را با بالاترین سطح کیفی ویرایش و بازبینی کنند تا آمادگی چاپ داشته باشد.

فرآیند چاپ کتاب یک فرآیند کاملا تخصصی می‌باشد و هر بخش باید توسط متخصص خاصی انجام شود که سابقه و مهارت بالایی در آن زمینه داشته باشد فرآیند تخصصی چاپ کتاب به ترتیب زیر می‌باشد:

ویرایش محتوای کتاب

محتوای کتاب باید در یک حالت استاندارد قرار گرفته باشند. حالت استاندارد نگارشی یعنی استفاده صحیح و منطقی از نشانه های دستور زبانی و نگارشی می‌باشد. باید تمام جملات با فرمت استاندارد نوشته شوند و نهاد و گذاره و زمان افعال و حروف ربط به درستی استفاده شده باشد. علایم نگارشی و دستور زبان فارسی را قبل از اعمال اصلاحات و ویرایش ها مطالعه فرمایید در این صورت بازدهی بسیار بالاتری خواهید داشت. ویرایش محتوای کتاب و علایم نگارشی آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد زیرا مخاطبین شما دسته عظیمی از افرادی می‌باشند که تمایل به مطالعه دارند و چنانچه کتاب از لحاظ علایم نگارشی یا دستور زبان دچار ضعف باشد ممکن است طرفدار و مخاطب چندان زیادی نداشته باشد.

صفحه آرایی کتاب

کتاب یک حالت استاندارد دارد که باید پاورقی ها و محتوای کتاب باید با فاصله های منظمی پشت سر هم قرار گیرند. همچنین خطوط کتاب باید یکدست و منظم پشت سر هم آورده شوند. تنظیم عکس ها و نمودار و فرمول ها در یک صفحه برعهده طراح و گرافیست صفحه می‌باشد.

مطب پیشنهادی :
انجام رساله دکتری عمران تضمینی و صفر تا صد ❤️09353132500❤️

طراحی جلد کتاب 

جلد کتاب تاثیر به سزایی در میزان فروش و جذب مخاطب دارد باید زیبا جذاب و نزدیک به موضوع تخصصی طراحی شوند و کیفیت خوبی داشته باشد. که کادر مجرب و متخصص موسسه ایزی تز با کمک قویترین ابزارها جلد های جدید و جذاب را برای کتاب شما طراحی خواهند کرد.

اخذ مجوز ها

برای هر نویسنده ای آثار و نوشته های او بسیار ارزشمند است و همواره در تلاش است تا این آثار ارزشمند خود را به ثبت برساند. یکی از راه های ثبت و جاودانه ساختن آثار ادبی و علمی نویسندگان چاپ آنها در قالب کتاب است. با این کار علاوه بر اینکه آثار و نوشته های آنها در دسترس همگان قرار می‌گیرد بلکه با ثبت آثارشان به نام خودشان در کتاب خانه ملی سبب جاودانه شدن آن اثر نیز می‌شوند. همچنین این امر سبب می‌شود تا امتیاز تالیف کتاب را نیز کسب نمایند.

با این تفاسیر در می‌یابیم که کسب چنین افتخار و امتیازی برای یک دانشجو و یا نویسنده رویایی زیبا و دور از دسترس است. ولی وجود یک موسسه و برند معتبر در زمینه چاپ کتاب می‌تواند این رویا را برای نویسندگان و دانشجویان به واقعیت تبدیل کند. به همین جهت اخذ مجوزهای لازم برای چاپ کتاب بسیار کاربردی و مورد نیاز می‌باشد.

مجوزهای ضروری چاپ کتاب عبارتند از دریافت شابک, فیپا, مجوز اداره ارشاد اسلامی که بدون اخذ این مجوزها چاپ کتاب امکان پذیر نخواهد بود.

نویسندگان کتابهای عمومی و تخصصی کتابهای کودک و شعر می‌توانند برای چاپ کتاب خود از خدمات چاپ کتاب در موسسه ایزی تز استفاده کنند کلیه خدمات این موسسه به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی ارائه می‌شود. چاپ کتاب به صورت تخصصی در این موسسه انجام می‌شود و کلیه فرآیند آماده سازی کتب تخصصی توسط این مجموعه با بالاترین سطح کیفی ارائه می‌شوند. موسسه ایزی تز چندین سال است که در زمینه چاپ کتاب فعالیت دارد و کلیه کارشناسان و متخصصین این موسسه از افراد بسیار آگاه و متخصص می‌باشند.

  • طراحی جلد کتاب با بهترین متدها و جدیدترین ایده های روز دنیا توسط طراحان و کارشناسان مجرب موسسه ارائه می‌شود.
  • ویرایش و صفحه آرایی کتاب نیز در موسسه ایزی تز به صورت کاملا تضمینی و با کیفیت ارائه می‌شود.
  • چاپ کتاب در تیراژ دلخواه و با سطح کیفی دلخواه انجام می‌شود.
مطب پیشنهادی :
انجام رساله دکترا مطالعات خانواده | انجام پایان نامه دکتری و ارشد مطالعات خانواده

هزینه چاپ کتاب و خدمات آماده سازی کتاب در موسسه ایزی تز بسیار پایین می‌باشد و در این موسسه هدف بیشتر تمرکز برای کمک به شما عزیزان می‌باشد تا بتوانید هر چه سریعتر فرآیند چاپ کتاب خود را پیش ببرید. ما تا خط پایان همراه شما خواهیم بود تا بتوانید با بهترین کیفیت از امتیازات چاپ کتاب خود استفاده کنید. این مجموعه لقب بهترین به خود گرفته است زیرا رضایت مشتریان و نویسندگان عزیز در طول سالهای متوالی همکاری نشان دهنده اعتبار و ماندگاری این موسسه می‌باشد. ما در این مجموعه گرد هم آمده ایم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم زیرا شما نویسندگان عزیز کشور شایسته بهترین ها می‌باشد.

چنانچه در مورد هزینه و چاپ کتاب سوالی داشته باشید می‌توانید به صورت آنلاین با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم جهت دریافت به روزترین قیمت های چاپ کتاب اخذ نمایید. با توجه به متغییر بودن هزینه های چاپ و کاغذ اطلاعات دقیقی در مورد هزینه ها در اختیار نمی‌باشد و باید با توجه به نوع چاپ و فایل شما و تعداد صفحات هزینه برآورد شود. اخذ راهنمایی و مشاوره در مورد هزینه و زمان و همچنین نحوه چاپ کتاب به صورت رایگان توسط کارشناسان زبده و متخصص ارائه می‌شود. کلیه فرآیند چاپ کتاب در موسسه ایزی تز در 22 روز کاری ارائه می‌شود.

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه پایان نامه مشاوره پایان نامه دکتری و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

انجام پایان نامه ارشد : 09199631325

انجام پایان نامه دکتری : 09199631325

اکسپت مقاله علمی پژوهشی : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید