سفارش مقاله و نوشتن مقاله با بهترین قیمت در ایران توسط موسسه ایزی تز

سفارش مقاله و نوشتن مقاله با بهترین قیمت در ایران توسط موسسه ایزی تز

سفارش مقاله و نوشتن مقاله با بهترین قیمت در ایران توسط موسسه ایزی تز

سفارش مقاله و نوشتن مقاله با بهترین قیمت در ایران توسط موسسه ایزی تز :

در این مقاله مواردی بررسی خواهد شد که در نهایت دانشجو یا محقق را به سوی “برون‌سپاری” و “سفارش اکسپت مقاله و نوشتن مقاله” سوق می دهد. برخی از دانشجویان ارشد و دکتری در حین تحصیل یا پس از فارغ‌التحصیلی درصدد نوشتن مقاله و سابمیت آن در یک مجله معتبر و مورد تایید هستند، تا از مزایای چاپ مقاله در رزومه و دفاع از رساله دکتری خود بهره‌مند گردند.

این کار با هر هدف و نیتی که انجام شود درصورتی‌که درست و اصولی انجام شود می‌تواند در پیشبرد علم بسیار مفید بوده و جامعه را از دستاوردهای آن بهره‌مند سازد.

همین مطلب باعث شده که بیشتر دانشگاه‌های معتبر دنیا در جذب نخبگان از هم پیشی بگیرند.

این دانشگاه‌ها، تمام هزینه‌های زندگی افراد نخبه را پرداخت می‌کنند تا بتوانند از مزایای پژوهش‌های علمی این افراد بهره‌مند شوند.

در بیشتر موارد، عنوان تحقیق که معمولاً مسئله یا مشکل لاینحلی است توسط دانشگاه‌ها یا شرکت‌ها ارائه می‌شود و این دانشجویان و محققان تحقیق خود را باهدف یافتن راه‌حلی برای مشکل مطرح‌شده آغاز می‌کنند.

هزینه‌های مربوط به تحقیق توسط دانشگاه و یا شرکت‌های مذکور تأمین می‌شود. و دانشجو دغدغه‌ای بابت پرداخت هزینه تحقیق و همچنین هزینه‌های زندگی ندارد. و تنها تمرکز و دغدغه او انجام تحقیق به بهترین روش ممکن است.

مطب پیشنهادی :
مشاوره انجام مقاله ژورنال ISI و کنفرانس

نگرش ها به مقاله نویسی

به‌طورکلی می‌توان گفت در کشورهای توسعه‌یافته، در مقایسه با کشورهای جهان سوم، به دلایل مختلفی انجام تحقیقِ درست و اصولی بسیار سهل و ممکن است.

مثلاً در رشته‌های مدیریت، مالی و حسابداری، به دلیل، قوانین موجود در خصوص نهادها و شرکت‌ها، شفاف‌سازی به‌طور کامل انجام می‌شود و محققان اغلب مشکل چندانی در خصوص جمع‌آوری داده‌ها ندارند و به همین سبب ضرورتی برای داده سازی وجود ندارد.

بیشتر مؤسسات، شرکت‌ها و دانشگاه‌ها با دانشجویان و محققان همکاری‌های لازم را به عمل آورده و ملزومات تحقیق را برای آن‌ها فراهم می‌کنند.

زیرا همه‌ی آن‌ها کاملاً به این موضوع اشراف دارند که نتایج تحقیق می‌تواند تمام بخش‌های جامعه را بهره‌مند سازد. و نیز می‌تواند از هزینه‌هایی که به سبب حل نشدن مشکل ایجاد می‌شود بکاهد.

با قاطعیت می‌توان گفت تمام پیشرفت‌های علمی در رشته‌های مختلف مدیون همین تحقیقات و پژوهش‌های آکادمیک است.

و اساساً یکی از دلایل پیشرفت روزافزون کشورهای توسعه‌یافته اهمیت دادن به نخبگان و محققان و دلایل پسرفت کشورهای جهان سوم، بی‌اهمیتی به موضوع تحقیق و پژوهش است. اساساً در کشورهای جهان سوم اگر محققی بخواهد کار تحقیقی را شروع کند دچار مشکلات عدیده‌ای می‌شود که جمع‌آوری داده یکی از آن‌هاست.

به‌ویژه داده‌های مالی که تحلیل آن‌ها می‌تواند نقش بسزایی در اقتصاد داشته باشد. همچنین در رشته‌های آزمایشگاهی هزینه‌های آزمایش و جمع‌آوری نمونه‌ها بسیار بالا بوده و در برخی موارد تنها بعضی از سازمان‌ها ابزار لازم برای این پژوهش‌ها رادارند که شاید به صلاحدید خودشان این ابزار را در اختیار محقق قرار ندهند.

مطب پیشنهادی :
نحوه نوشتن عنوان مقاله در مقالات علمی

مسیر تحقیق و پژوهش در کشورهای جهان سوم بسیار صعب‌العبور‌می باشد، از سوی دیگر برای پیشرفت و رسیدن به برخی از اهداف علمی، داشتن یک کار پژوهشی که در یک ژورنال معتبر چاپ‌شده باشد مزیت بزرگی محسوب می‌شود و گاهی اوقات جزء ملزومات کار است.

همین امر افراد را وادار می‌کند که به سمت انجام تحقیق بروند اما در همان ابتدای کار به‌دشواری های موجود پی برده و ناامید می‌شوند.

به‌تبع همین مسئله افراد و مؤسساتی سر برمیاورند تا این افراد را برای رسیدن به اهدافشان یاری نمایند. محققان به این مؤسسات سفارش نوشتن مقاله را می‌دهند و مابقی کار را به دست آن‌ها می‌سپارند.

این کار کاملاً غیرقانونی است. اما فارغ از مباحث اخلاقی و یا قانونی این کار، می‌توانیم چنین برداشت کنیم که تناقض موجود بین “اهمیت ندادن به مسئله تحقیق و شخص محقق” و از سوی دیگر “قرار دادن امتیازاتی برای چاپ مقالات علمی در مراحل مختلف تحصیلی و شغلی”، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان را به سمت برون‌سپاری کار تحقیقاتی می‌کشاند. کاری که لزوماً باید توسط خود محقق صورت گیرد.

روال ثبت سفارش مقاله و نوشتن مقاله

  • پر کردن فرم سفارش مقاله (ابتدا فرم ثبت سفارش مقاله را کامل کرده و برای ما ارسال کنید.)
  • بررسی درخواست سفارش مقاله(پس از ارسال فرم، درخواست شما توسط کارشناسان ما بررسی شده و جهت شروع کار با شما تماس گرفته می شود.)
  • اعلام هزینه و عقد قرارداد (پس از هماهنگی و با تایید شما قرار داد ما بین شما و موسسه ایزی تز منعقد می‌گردد)
  • انجام سفارش مقاله توسط تیم های تخصصی ما(بلافاصله بعد از عقد قرار داد سفارش شما توسط تیم های تخصصی ما در کوتاهترین زمان انجام می شود.)
مطب پیشنهادی :
نرم افزار میپل و سفارش شبیه سازی با نرم افزار میپل

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه مشاوره انجام پایان نامه دکترا و مشاوره انجام رساله دکترا و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

مشاوره پایان نامه دکتری : 09199631325

مشاوره مقاله دکتری: 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید