لیست مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

لیست مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

لیست مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

برای مشاهده لیست مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد، به سامانه ارزیابی نشریات به آدرس الکترونیکی http://eval.journals.iau.ir/ مراجعه کنید. در این سامانه، مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد هم براساس رشته و هم براساس نمایه مرتب شده است.

اگر می‌خواهید مقاله خود را در مجلات علمی پژوهشی چاپ کنید و نمی‌دانید که چگونه یک مجله پیدا کنید، این مطلب را بخوانید. در این مطلب نحوه جستجو مجله با توجه به موضوع مقاله و نمایه دلخواهتان توضیح داده شده است.

نحوه جستجو مجله علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

برای پیدا کردن یک مجله علمی پژوهشی، به سامانه ارزیابی نشریات مراجعه کنید.

در قسمت پایین این صفحه، مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد لیست شده است. برای انتخاب مجله مناسب و متناسب با مقاله خود در گوشه سمت راست جدولی با عنوان “گروه‌ها” وجود دارد. از این جدول با توجه به حوزه کاری مقاله‌تان، گروه و سپس رشته را انتخاب کنید.

مطب پیشنهادی :
انجام رساله پژوهش هنر دکتری و انجام پایان نامه پژوهش هنر دکترا

همچنین شما می‌توانید از قسمت پایین در گوشه سمت راست، از جدولی با عنوان “پایگاه نمایه کننده”، نمایه موردنظرتان را انتخاب کنید.

در این صورت لیست مجلات علمی پژوهشی مرتبط با موضوع مقاله و نمایه انتخابی شما در جدولی به صورت زیر نمایش داده می‌شود. در اینجا ما گروه علوم انسانی و رشته مدیریت را انتخاب کردیم.

در این سایت، وضعیت انتشار مجلات نشان داده می‌شود که در جدول بالا علامت سبز رنگ نشان دهنده این است که آن مجله به تازگی منتشر شده، علامت زرد یعنی مجله تقریبا ۳ تا ۷ ماه است که منتشر نشده و علامت قرمز بیانگر آن است که از آخرین انتشار مجله بیش از ۹ ماه گذشته است.

مطب پیشنهادی :
انجام رساله پرستاری سلامت جامعه | انجام پایان نامه دکتری و ارشد پرستاری کودکان

روی نام هر کدام از مجلات که کلیک کنید، مشخصات نشریه (از جمله عنوان، زبان، پست الکترونیکی، وب‌سایت نشریه و موارد مشابه) و مشخصات اعضای هیئت تحریه مجله به شما نشان داده می‌شود.

به وب‌سایت نشریه انتخابی‌تان مراجعه کنید و مطالب موجود در منو “راهنمای نویسندگان” را خوانده و مقاله را به فرمت مجله دربیاورید.

سپس به منوی “ارسال مقاله” مراجعه کرده، در آنجا ثبت‌نام و مقاله خود را آپلود کنید تا داوران مقاله شما را بررسی کنند. بعد از مدتی، سردبیر مجله به شما ایمیلی مبنی بر اکسپت یا ریجکت مقاله ارسال می‌کند.

 

ایزی تز مرکز مشاوره انجام رساله دکتری و پایان نامه دکتری در ایران | برندی برتر در زمینه خدمات پایان نامه

مطب پیشنهادی :
نگارش استخراج و ترجمه مقالات در موسسه ایزی تز | بهترین موسسه پایان نامه نویسی ایران

انجام پایان نامه ارشد : 09199631325

انجام پایان نامه دکتری : 09199631325

اکسپت مقاله علمی پژوهشی : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید