نرم افزار میپل و سفارش شبیه سازی با نرم افزار میپل

نرم افزار میپل و سفارش شبیه سازی با نرم افزار میپل

نرم افزار میپل و سفارش شبیه سازی با نرم افزار میپل

نرم افزار میپل و سفارش شبیه سازی با نرم افزار میپل :

نرم ‌افزار میپل یا سامانهٔ رایانه‌ای جبری مِیْپِل (به انگلیس Maple ) یکی از نرم ‌افزارهای مشهور ریاضی است . نام آن به معنی درخت افرا (درختی شبیه چنار ) است که عکس برگ آن بر پرچم کانادا وجود دارد . دلیل این نام‌گذاری نوشته‌شدن این نرم‌افزار در دانشگاه‌های کانادا خصوصاً دانشگاه واترلو است .

میپل نرم‌افزاری بسیار قوی در زمینهٔ ریاضی است که کار عملی ۱۰۰ دانشجو بوده است .از دیگر خصوصیات این نرم‌ افزار راهنمای بسیار قوی آن است که کار کردن با این نرم‌افزار را بسیار راحت می‌کند . کاربران می‌توانند ریاضیات را با علائم تجاری در آن وارد کنند . واسط کاربری نیز می‌تواند توسط کاربر درست شود . میپل یک زبان برنامه ‌نویسی مرکب از زبان‌های دستوری و زبان‌های پویا است . همچنین واسطه ایی برای کار با دیگر زبان‌ ها مثل C , Fortran , Java , Matlab , Visual Basic وجود دارند .

مطب پیشنهادی :
بهترین رشته های تحصیلی در دنیا برای مهاجرت ❤️09353132500❤️

میپل قادر است کلیه محاسبات ریاضی را از اعمال چهارگانه ، توان و ریشه گرفتن ، محاسبه فاکتوریل اعداد ، محاسبات ساده و پیشرفته مثلثاتی و لگاریتمی و غیره گرفته تا محاسبه حد ، مشتق و انتگرال توابع ، رسم توابع دو بعدی و سه بعدی ، انواع محاسبات ماتریسی و حل معادلات معمولی و دیفرانسیلی انجام دهد . بنابراین دانش آموزان و دانشجویان برای درک مفاهیم علمی و ریاضیدانان حرفه ای و مهندسین برای کارهای تحقیقی و کاربردی می توانند از آن استفاده کنند .

همچنين از جمله نقاط قوت این نرم افزار انجام محاسبات به صورت پارامتریک میباشد که از این جنبه از نرم افزار متلب نیز بسیار قوی تر می باشد . پژوهشگران و اساتید موسسه ایزی تز از میان دانشجویان برتر دانشگاه های ایران و آگاه به علم روز آمار جهان می باشند ، که در زمینه ی دوره های تخصصی آموزشی در خدمت شما هستند .

مطب پیشنهادی :
انجام پروژه کتیا Catia با تیم شبیه سازی ایزی تز

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه مشاوره انجام پایان نامه دکترا و مشاوره انجام رساله دکترا و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

مشاوره پایان نامه دکتری : 09199631325

مشاوره مقاله دکتری: 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید