پایان نامه مهندسی پزشکی ارشد و دکتری تضمینی ❤️09353132500❤️

پایان نامه مهندسی پزشکی ارشد و دکتری تضمینی ❤️09353132500❤️

پایان نامه مهندسی پزشکی

انجام پایان نامه مهندسی پزشکی ارشد و دکتری تضمینی ❤️09353132500❤️

انجام پایان نامه مهندسی پزشکی یکی از بزرگ ترین دغدغه های دانشجویان این رشته است که علاوه بر ساخت اعضای مصنوعی مکانیکی یا الکتریکی به حیطه گسترده این علم وارد شده اند. در کشورهای پیشرفته جهان مهندسی پزشکی را به عنوان علمی حیاتی می‌ شناسند که علم پزشکی بدون بهره مندی از آن قادر به انجام کارهای حیاتی نمی باشد. علم مهندسی پزشکی علاوه بر ساخت اعضای مصنوعیِ مکانیکی یا الکتریکی، به ساخت ابزارها و تجهیزات مورد نیاز برای علم پزشکی مشغول به فعالیت است. در واقع می توان رشته مهندسی پزشکی را به عنوان یک پل ارتباطی بین مهندسی و پزشکی دانست. با ما با انجام پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی در ادامه این مقاله همراه باشید.

انجام پایان نامه مهندسی پزشکی گرایش های مختلف

پیش از انجام پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی و پایان نامه دکترای مهندسی پزشکی لازم است که گرایش های مهندسی پزشکی را به خوبی بشناسید. گرایش های مهندسی پزشکی در ادامه معرفی می گردند.

انجام پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک

در مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک به علم ساخت دستگاه های مهندسی پزشکی و تعمیر و نگهداری تجهیزات بیمارستانی پرداخته می شود. این گرایش مربوط به جنبه الکترونیک و طراحی بوده و پردازش سیگنال های پزشکی و پردازش تصویر آن برای تشخیص علائم مختلف بیماری به عهده متخصصان این گرایش است.

انجام پایان نامه مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک

مکانیک کلاسیک در زمینه های علوم زیستی به گرایش بیومکانیک مربوط می شود. برای انجام پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک باید از قوانین دینامیک جامدات برای تحلیل های حرکتی استفاده کرد. به علاوه دینامیک سیالات برای ارزیابی جریان های درون محیط های زیست این بر عهده این گرایش است. به طور کلی پیشرفت هایی که در این گرایش انجام شده، سبب ساخت قلب مصنوعی، دریچه های قلب، مفاصل مصنوعی، آرتروز ها و پروتز ها، ابزارهای جراحی پیشرفته و.. منجر شده است.

 

انجام پایان نامه مهندسی پزشکی گرایش بالینی

آموزش کاربری دستگاه‌ ها به بیمارستان ها، پزشکان و حتی بیمارانی که از دستگاه های مورد نظر استفاده می ‌نمایند هدف اصلی این گرایش است.

مطب پیشنهادی :
انجام پایان نامه دکتری عمران سازه زلزله حمل و نقل مدیریت ساخت راه و ترابری منابع آب محیط زیست

انجام پایان نامه مهندسی پزشکی گرایش بیومواد

دانشجویانی که به انجام پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیومواد مشغول هستند باید به بررسی استفاده از مواد گوناگون مصنوعی و طبیعی برای ساختار اندام و اعضای مصنوعی بدن بپردازند. به طور مثال موادی که برای ساخت دریچه میترال به صورت مصنوعی در قلب مورد استفاده قرار می گیرد؛ باید به نحوی باشد که به عنوان جسم خارجی توسط سیستم دفاعی بدن شناسایی نشده و بتواند ماندگاری خود را در بدن حفظ کند.

انجام پایان نامه مهندسی پزشکی گرایش مهندسی بافت

این شاخه از پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی مربوط به تخصص در آناتومی بیوشیمی و مکانیک سلول ها و نیز ساختار های درون سلولی است که سبب ایجاد یک درک عمیق در فرایندهای بیماری و توانایی وارد شدن به قسمت های خاص سلول مورد نظر است.

آغاز انجام پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی با انتخاب موضوع

یک متخصص مهندس پزشکی می تواند در زمینه گرایش های نام برده شده موضوع پایان نامه خود را انتخاب کرده و گامی مثبت در جهت پیشرفت علم مهندسی پزشکی بر دارد. نخستین قدم برای انجام پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی آن است که موضوع پایان نامه خود را مشخص کنید.

مطب پیشنهادی :
هزینه چاپ هر جلد کتاب در ایران چقدر می باشد ؟

انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی بسیار حائز اهمیت بوده و می تواند آینده شغلی و تحصیلی شما و سلامت جامعه و جهان را به خوبی تامین نماید. برای شناختن موضوع های آینده دار و پولساز بهتر است که با متخصصین علم مهندسی پزشکی مشورت کرده و انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی خود را به آنان بسپارید.

 نگارش پروپوزال ارشد مهندسی پزشکی

پس از آن که موضوع پایان نامه مهندسی پزشکی مشخص شد نوبت به نگارش پروپوزال می رسد. یک پروپوزال حرفه ‌ای و خوب پروپوزالی است که به طور کاملاً علمی نگارش شده و تمامی ابعاد تحقیق و پایان نامه در آن مورد توجه قرار گرفته باشد. برای مثال شما باید هدف خود را به طور دقیق شرح داده و روند کار پیشینه پژوهش خود را در پروپوزال تشریح کنید.

نگارش پایان نامه مهندسی پزشکی

پس از آن که پروپوزال خود را نوشته و به تصویب گروه آموزشی دانشگاه شما رسید، نوبت به انجام پایان نامه مهندسی پزشکی رسیده و پس از آن است که باید نگارش پایان نامه خود را آغاز کنید. به طور کلی هر کدام از دانشگاه ها دارای ضوابط و قوانین مربوط به خود بوده اما فصل بندی پایان نامه های ارشد و دکترا به شرح زیر است:

  1. مقدمه: بیان مسئله و اهمیت موضوع
  2. پیشینه پژوهش: بررسی تحقیقات و پژوهش‌ هایی که در گذشته بر روی موضوع انتخاب شده شما انجام شده است.
  3. مواد و روش ها: بررسی مواد و مجموعه ای از روش ها که برای انجام پایان نامه مورد استفاده قرار گرفته است.
  4. نتایج
  5. بحث و تفسیر
مطب پیشنهادی :
توصیه نامه Recommendation Letter یا نامه مرجع Reference Letter چیست ؟

برای انجام پایان نامه مهندسی پزشکی باید تمامی تلاش خود را به کار گرفته و پایان نامه خود را به صورت حرفه ای و علمی انجام دهید. در صورتی که برای انجام آن از تخصص کافی برخوردار نیستید بهتر است از متخصصان این علم راهنمایی دریافت کنید.

دفاع از پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی

تمامی تلاش های شما در جلسه دفاع از پایان نامه مهندسی پزشکی نمود پیدا کرده و می‌ تواند شود تا شما اساتید داور را قانع نمایید که کاملاً حرفه ای بوده و موضوع پایان نامه شما می تواند کاربردی و مفید باشد.

در جلسه دفاع از پایان نامه باید در مدت ۲۰ دقیقه اقدام به دفاع از پایان نامه با استفاده از یک فایل پاورپوینت نموده و به سوالات اساتید داور و سایر افراد حاضر در جلسه به خوبی پاسخگو باشید.

گروه متخصصان ایزی تز :

( اکسپت مقاله )

مشاوره انجام رساله دکترا و انجام رساله دکتری

مشاوره انجام پایان نامه دکترا و انجام پایان نامه دکتری

 

مشاوره پایان نامه : 09199631325

مشاوره مقاله : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید