چاپ مقاله در موسسه ایزی تز | ایزی تز و چاپ مقاله

چاپ مقاله در موسسه ایزی تز | ایزی تز و چاپ مقاله

چاپ مقاله در موسسه ایزی تز

چاپ مقاله در موسسه ایزی تز :

ISI  مخفف institute for scientific information  (موسسه اطلاعت علمی) می باشد. این موسسه هم اکنون بخشی از شراکت Thomson Reuters  است و جهت اطلاع از نحوه بررسی نمایه ISI  یک ژورنال می توانید با داشتن نام یا ISSN  ژورنال از طریق  لینک http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/  اقدام نمایید. دانشجویان کارشناسی ارشد، برای کسب 2 نمره پایان نامه خود، باید مقاله ی خود را در ژورنال معتبری چاپ کنند و همچنین دانشجویان دکتری می بایست 2 مقالهی مستخرج از پایان نامه خود را در مجلات ISI یا ایمپکدار JCR به چاپ برسانند و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها نیز موظفند هرسال حداقل امتیاز پژوهشی خود را که می تواند شامل چاپ کتاب یا مقالات باشد، کسب کنند.
متقاضیان بورسیه، بایستی با تهیه رزومه قوی، درخواست خود را به دانشگاه مقصد ارسال نمایند. موسسه ایزی تز، در تمامی رشته ها قادر به اخذ پذیرش و چاپ سریع در ژورنال های معتبر ISI, ISC,SCOPUS,INTERNATIONAL  و …. می باشد.
بنابراین بیشتر کسانی که برای چاپ مقاله به ما مراجعه می کنند، دانشجویان دکتری، متقاضیان اخذ بورسیه و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها هستند.
یک نکته ی قابل ذکر برای دانشجویان ارشد: دانشجویان کارشناسی ارشد با چاپ مقاله ISI  در ژورنال های تخصصی موسسه ایزی تز می توانند علاوه بر کسب 2 نمره پایان نامه خود، شانس زیادی برای قبولی در مصاحبه دکتری داشته باشند. چاپ مقالات ISI  یکی از خدمات حرفه ای موسسه ایزی تز به اساتید گرامی و دانشجویان محترم است.
علاوه بر چاپ مقاله، موسسه ایزی تز آماده همکاری با دانشجویان عزیز و اساتید گرامی در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه های ارشد و دکتری، ترجمه تخصصی و فوق تخصصی متون، اخذ پذیرش و چاپ از ژورنال های معتبر و مورد تایید وزارت علوم، چاپ کتاب، برگزاری کنفرانس می باشد.
لازم به ذکر است که دربخش ترجمه نیز با دارا بودن مترجمان با تجربه و متخصص در رشته های مختلف، ترجمه تخصصی مقاله ی شما را در کمترین زمان، با صرف کمترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام می دهیم.

مطب پیشنهادی :
انجام پایان‌ نامه دکتری در اهواز | انجام پایان‌ نامه ارشد و رساله دکترا در اهواز

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه پایان نامه مشاوره پایان نامه دکتری و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

انجام پایان نامه ارشد : 09199631325

انجام پایان نامه دکتری : 09199631325

اکسپت مقاله علمی پژوهشی : 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید

error: checked