چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا با ایزی تز بهترین موسسه چاپ مقاله isi

چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا با ایزی تز بهترین موسسه چاپ مقاله isi

چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا با ایزی تز بهترین موسسه چاپ مقاله isi

چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا با ایزی تز بهترین موسسه چاپ مقاله isi :

چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا ، یکی از مهم ترین راه های افزایش امتیازات پژوهشی و تقویت رزومه تحصیلی می باشد. با توجه به سابقه طولانی موسسه ایزی تز در خدمات پذیرش و چاپ مقاله در بهترین مجلات دنیا، می توانید مقالات خود را با اطمینان کامل به موسسه ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در مجلات معتبر به چاپ برسانیم.

مقاله ISI چیست؟

  بانک اطلاعات (ISI (Institute for Scientific Information تحت نظر موسسه تامسون رویترز ، یکی از مراکز جامع پوشش دهی مهمترین مجلات علمی منتشره در دنیا به منظور تبادل اطلاعات میان محققین مختلف می باشد. تعداد مجلات ISI ثابت نیست . مجلات هر ساله از سوی موسسه تامسون رویترز مورد ارزیابی قرار می گیرد و در صورت کاهش بار علمی آن مجله، ممکن استً از لیست مجلات ISI کنار گذاشته شود و یا برعکس. در حال حاضر بیش از ۱۶۰۰۰ مجله٬ در لیست  ISI  قرار دارند. هر ساله ۲۰۰۰ مجله جدید مورد ارزیابی قرار می گیرد و حدود ده درصد آنها به لیست ISI اضافه می شوند.

انتشارات بسیار زیادی در دنیا وجود دارند که به چاپ مقالات علمی اقدام می‌کنند. برخی از انتشارات تاثیرات بسیار بالایی بر جامعه علمی می‌گذارند زیرا معمولاً آثار علمی  قوی و با کیفیت را چاپ می‌کنند. انتشاراتی نیز در دنیا وجود دارند که معمولاً نتایج و یافته‌های دانشمندان بزرگ را در یک حیطه خاص را چاپ می‌کنند و معمولاً در هر شماره از چاپ خود پدیده یا رابطه جدیدی را به خوانندگان خود عرضه می‌دارند در زیر به ده مجله علمی برتر دنیا که گوگل اسکولار آن‌ها را از ۱ تا ۱۰ بر اساس میزان h5-indexانتخاب نموده است خدمتتان معرفی میشود.

 10مجله معتبر دنیا عبارتند از:

مجله Nature

مجله The New England Journal of Medicine

مجله Science

مجله The Lancet

مجله Chemical Society reviews

مجله Cell

مجله Journal of the American Chemical Society

مجله Advanced Materials

مطب پیشنهادی :
انتخاب مجلات برای چاپ مقاله در سه سوت

مجله Proceedings of the National Academy of Sciences

مجله Chemical Reviews

مزایای چاپ مقاله isi درمجلات معتبر دنیا برای دانشجویان واساتید:

 • پذیرش راحت تر در مقطع دکتری
 • گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه های معتبر بین المللی
 • استخدام راحت تر در کلیه ادارات
 • امکان ادامه تحصیل در مقطع، رشته و دانشگاه دلخواه
 • امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان
 • افزایش رتبه علمی
 • افزایش حقوق و مزایای شغلی
 • عرضه پژوهش و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به افراد زیادی در تمامی نقاط جهان
 • امکان گرفتن پروژه های تحقیقاتی با درآمدهایی بسیار بالا

مراحل چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا در موسسه ایزی تز

مراحل چاپ مقاله در موسسه ایزی تز به اینصورت میباشد که معرفی مجله متناسب با موضوع مقاله وبعد بررسی مجلات وانتخاب آن شما فایل word مقاله خود را به کارشناس موسسه تحویل خواهید داد و مقاله شما در ابتدا به بخش ترجمه ارسال خواهد شد و ترجمه تخصصی خواهد شد و سپس قالب بندی مقاله بر اساس دستورالعمل مجله و مقاله به فرمت قابل پذیرش برای مجله تبدیل شود. ومقاله  به مجله مورد نظر سابمیت خواهد شد و به بخش داوری مجله ارسال خواهد شد و پیگیری فرایند داوری مقاله و اعلام نتایج داوری از طریق ایمیل وارسال نامه اکسپت یا اصلاحات مورد نیاز برای نویسنده مسئول مقاله  وموسسه خواهد بود.

 مواردی که نقش مهمی در پذیرش مقاله isi درمجلات معتبر دنیا دارند :

 • محتوای پربار وقوی : اولین گام در نگارش یک مقاله، توجه به محتوای آن است. هر مقله ای توانایی و قابلیت چاپ تضمینی در مجلات ISI  را ندارد.باید محتوای مقاله از کیفیت بالایی برخوردار باشد  باید موضوع انتخابی آن بروز باشد ، تحقیقات جامع صورت گیرد و ایراد ادبی و فنی نداشته باشد. از منابع به روز استفاده کنند اگر محتوای مقاله خوب باشد، تا 70 درصد از سوی مجلات پذیرفته خواهد شد.
 • انتخاب مجله مناسب : هر مجله برای خود حوزه ی واسکوپهای مشخصی دارد و مقالاتی را پذیرش و بصورت تضمینی چاپ می کند که در حیطه ی تخصصی  یا اسکوپ خود باشد. پس لازم است قبل از ارسال مقاله به مجله، بخش اسکوپ آن را مطالعه نمایید تا با انتخاب مجله اشتباه ، زمان ، وقت و هزینه ی خود را هدر ندهید.
 • مطمن از سطح کیفی مقاله : مجلات دارای ایمپکت یا همان جی سی ار ها از سایر مجلات ISI دارای اعتبار بالاتری هستند. داوری سختری دارند. بنابراین چاپ مقاله در این مجلات تضمینی نمی باشد. به این نکته توجه نمایید که مقاله خود را در مجلاتی به چاپ برسانید که در حد و اندازه مقاله شما باشد. واز سطح کیفی مقاله خود اطمینان داشته باشید که در این مجلات پذیرش میشود یانه تا بعد ریجکت دچار دلسردی نشوید.
مطب پیشنهادی :
انجام مقاله در تهران و اکسپت مقاله در تهران توسط موسسه ایزی تز

هزینه مجلات معتبر ISI 

هزینه  پذیرش وچاپ مجلات ISI ایمپکت دار 400.000 تومان میباشد ومدت زمان جهت داوری برای این مجلات حداقل از 1 الی 3ماه میباشد .وهزینه پذیرش وچاپ مجلات ISIبدون ایمپکت دار از 1.000.000تومان به بالا میباشد ومدت زمان داوری این مجلات هم حدودا یک ماه میباشد .

موسسه ایزی تز با داشتن پرسنلی متخصص شما را در چاپ سریعتر مقاله تان در بهترین مجلات isi  دنیا ممکن می سازد. اکسپت سریع مقالات شما در تمامی رشته ها انجام پذیر است. شما می‌توانید با ارسال سفارشات خود و با انتخاب مجله مورد نظرتان از بین مجلات ارائه شده توسط گروه تحقیقاتی موسسه ایزی تز، اکسپت مقالات isiخود را در کوتاهترین زمان ممکن دربهترین مجلات isi دنیا دریافت نمایید.

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه مشاوره انجام پایان نامه دکترا و مشاوره انجام رساله دکترا و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

مشاوره پایان نامه دکتری : 09199631325

مشاوره مقاله دکتری: 09353132500

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید

error: checked